ورزشی

سومین مرحله از رقابت‌های تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۹ با صعود سروش احمدی به نیمه نهایی و حذف میرهاشم حسینی همراه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت‌های تکواندو گرندپری که به میزبانی بلغارستان و در شهر صوفیه جریان دارد، در پیکارهای دور دوم وزن ۶۸- کیلوگرم سروش احمدی در مبارزه سوم خود «عبدالرحمان» از مصر را ۹ بر ۸ شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد. وی دور نخست «دیلان چلاموتو» از فرانسه را ۲۰ بر ۱۸  دور دوم «جواد آچاب» از بلژیک را ۹ بر ۸ شکست داده بود.

در همین وزن میرهاشم حسینی در اولین دیدار «هروان منگیو» کانادایی را ۴۸ بر ۱۸ شکست داد و سپس «کارل نیکلاس» آمریکایی را ۱۹ بر ۷ از پیش رو برداشت. حسینی در مرحله یک چهارم نهایی برابر «دای هون لی» از کره جنوبی در حالی که دو راند از حریف پیش بود ۳۷ بر ۳۵  باخت و از دور مسابقات کنار رفت. 

بنابراین سروش احمدی برای رسیدن به مبارزه پایانی باید با «دای هون لی» مبارزه کند.

همچنین آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم که دور نخست استراحت داشت، «آدرین ویسنته» اسپانیایی را ۲۴ بر ۲ شکست داد و در ادامه باید با «آرماتونف» از روسیه پیکار کند. 

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

خودمان را گول نزنیم؛ فوتبال ایران سال‌هاست با سرخ‌آب و سفیدآب، رنگ به رخ نگه داشته اما خوب می‌دانیم که زیر این صورت به ظاهر آرام، قلبی پر درد و خاطری آشفته پنهان است.

ایسنا |

رئیس فدراسیون بوکس ایران گفت: قبول دارم که در کسب نتیجه توفیق زیادی حاصل نشده، اما بوکس امروز ما ماحصل کارها و اقدامات منتقدان و همین دوستان است.

تسنیم |

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن به کنار گذاشته شدنش از این تیم واکنش نشان داد و گفت: هنوز دلیل کنار گذاشته شدنم را به من اعلام نکرده‌اند اما تا جایی که اطلاع دارم، کنار رفتن من به دلیل مشکلات فنی و انضباطی نبوده است.

تسنیم |

مدیر تیم و معاون ورزشی نساجی با رد صحبت‌های فرهاد صنیعی‌فر، گفت: بهتر است ایشان اعضای هیئت مدیره باشگاه را نام ببرد تا ما هم آنها را بشناسیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.