ورزشی

سومین مرحله از رقابت‌های تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۹ با صعود سروش احمدی به نیمه نهایی و حذف میرهاشم حسینی همراه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت‌های تکواندو گرندپری که به میزبانی بلغارستان و در شهر صوفیه جریان دارد، در پیکارهای دور دوم وزن ۶۸- کیلوگرم سروش احمدی در مبارزه سوم خود «عبدالرحمان» از مصر را ۹ بر ۸ شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد. وی دور نخست «دیلان چلاموتو» از فرانسه را ۲۰ بر ۱۸  دور دوم «جواد آچاب» از بلژیک را ۹ بر ۸ شکست داده بود.

در همین وزن میرهاشم حسینی در اولین دیدار «هروان منگیو» کانادایی را ۴۸ بر ۱۸ شکست داد و سپس «کارل نیکلاس» آمریکایی را ۱۹ بر ۷ از پیش رو برداشت. حسینی در مرحله یک چهارم نهایی برابر «دای هون لی» از کره جنوبی در حالی که دو راند از حریف پیش بود ۳۷ بر ۳۵  باخت و از دور مسابقات کنار رفت. 

بنابراین سروش احمدی برای رسیدن به مبارزه پایانی باید با «دای هون لی» مبارزه کند.

همچنین آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم که دور نخست استراحت داشت، «آدرین ویسنته» اسپانیایی را ۲۴ بر ۲ شکست داد و در ادامه باید با «آرماتونف» از روسیه پیکار کند. 

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

با موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، یازده بازیکن و مربی خارجی برای مذاکره و بستن قرارداد با تیم های لیگی فوتبال وارد ایران می شوند.

ایسنا |

<span class="src">ایسنا/گیلان </span>دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت: فدراسیون جهانی در پی حواشی پیش آمده خیلی قاطعانه در کنترل دوپینگ ورود کرده، به منظور کنترل شدید دوپینگ از ۱۹۶ ورزشکاری که سهمیه المپیک را کسب کردند یک ماه قبل از مسابقات المپیک تست دوپینگ می گیریم.

ایسنا |

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است و بعد از هماهنگی‌های لازم روز برگزاری مجمع عمومی به طور فوق‌العاده به‌زودی اعلام می‌شود.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.