ورزشی

ترکیب نهایی تیم دوچرخه سواری کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در بخش جاده مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در بخش جاده از هفته آینده به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود که بعد از گذشت حواشی به وجود آمده برای اعزام تیم و مشکلات مالی که گریبان فدراسیون را گرفته بالاخره ترکیب نهایی تیم اعلام شد.

محمود پراش مربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان ترکیب نهایی تیم را در چهار بخش بانوان، بزرگسالان و زیر ۲۳ سال و جوانان اعلام کرد.

در رده سنی بزرگسالان، سعید صفرزاده، بهنام آرین، حمید پورهاشم، مهدی سهرابی و مرتضی رضوانی نفرات اعزامی را تشکیل می‌دهند که در این بین بهنام آرین نماینده ایران در بخش تایم تریل انفرادی است.

اما در بخش امید و زیر ۲۳ سال امیرحسین جمشیدیان و محمد گنج خانلو تنها رکابزنان اعزامی ایران به ازبکستان خواهند بود که جمشیدیان در بخش تایم تریل برای کشورمان رکاب خواهد زد.

در بخش جوانان مسعود خاکی تنها ورزشکار حاضر در ترکیب تیم است. در بخش بانوان نیز ماندانا دهقان و سمیه یزدانی راهی رقابت‌های قهرمانی آسیای جاده خواهند شد.

سی و نهمین دوره مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی بزرگسالان جاده آسیا، بیست و ششمین دوره رده سنی جوانان و هشتمین دوره پا را سایکلینگ از سوم تا هشتم اردیبهشت ماه در کشور ازبکستان برگزار خواهد شد. این تیم پایان هفته جاری راهی تاشکند می‌شود. طبق اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، امتیازات کسب شده در این رقابت‌ها در زمره امتیازات ثبت شده برای کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ محسوب خواهد شد و به این ترتیب این اولین رقابت رسمی دوچرخه سواران کشورمان در سال ۲۰۱۹ برای کسب سهمیه المپیک توکیو می‌باشد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ورزشی

رییس فدراسیون دوومیدانی می گوید که حتماً از ورزشکاران سرشناس و مطرح که ظرفیت کسب مدال دارند در مسابقات قهرمانی آسیا انتظار کسب مدال دارد.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رئیس‌جمهور، به مدیران کل دو استان لرستان و خوزستان دستور داد به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارائه دهند.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

در پایان مراسم قرعه‌کشی مسابقات بوکس قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تایلند، نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند و به این ترتیب سه مشت‌زن ایران فردا (جمعه - ۳۰ فروردین) روی رینگ خواهند رفت.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه تیمش پس از پیروزی برابر سایپا از شرایط سخت خارج شده است گفت: از روز شنبه به پرسپولیس فکر می کنیم و مطمئنم دیدار خوبی خواهیم داشت.

مهرنیوز ادامه خبر
آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.