فرهنگی

فینالیست‌های مسابقه تلویزیونی «ستاره ساز» مشخص شدند.

فینالیست‌های مسابقه تلویزیونی «ستاره ساز» مشخص شدند.

 به نقل از روابط عمومی «ستاره ساز»، مسابقه بزرگ تلویزیونی «ستاره ساز» به مرحله نهایی و رقابت بازیکنان برای کسب عنوان «ستاره برتر» به اوج خود رسیده است.

این مسابقه در هفته دهم خود با حضور ۶ نوجوان راه یافته به مرحله آخر، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه، ۱۱، ۱۲ و ۱۴ تیرماه دیدارهای بخش نهایی را آغاز خواهد کرد.

میلاد بهرامیان، مهدی پورجلالی، مرتضی سجادی، امیرحسین شهسواری، علیرضا صفری و عباس کهریزی، بازیکنان راه یافته به بخش فینال نخستین فصل از «ستاره ساز» هستند که در انتهای مسابقات، با رأی داوران و آرای مردمی ۳ برگزیده نهایی مشخص خواهند شد.

ستاره‌های برتر دور نخست این مسابقه، به ترتیب ۱۰۰ میلیون، ۴۰ میلیون و ۲۰ میلیون تومان جایزه دریافت خواهند کرد. قسمت چهل و پنجم از این برنامه امشب از ساعت ۲۲:۲۰ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» به کارگردانی نیما بانکی، تهیه کنندگی جواد فرحانی و اجرای محمدرضا احمدی با موضوع کشف استعدادهای فوتبال، به شناسایی ستاره‌های آینده ایران در سراسر کشور می‌پردازد.

فیروز کریمی، خداداد عزیزی، ادموند بزیک و مجتبی جباری داوران فصل نخست این مسابقه استعدادیابی هستند. فصل دوم «ستاره ساز» بزودی تولید خود را آغاز خواهد کرد.

انتخاب   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

مراسم تشییع پیکر ولی الله شیراندامی هنرمند باسابقه تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو با سخنانی از ایرج راد،رضا بابک،محمد علی حق شناس، مجید رجبی معمار شهرام کرمی همراه شد و در این برنامه بارها گفته شد که قدر هنرمندان را تا زمانی که هستند بدانیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.