ورزشی

فوتبال جهان - در مستطیل سبز، بازیکنان بعضاً موقعیت‌هایی را از دست می‌دهند که باور آنها سخت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این روزها گلزنی در فوتبال مدرن و با تاکتیک های تدافعی پیشرفته تیم‌ها شاید دیگر به سهولت گذشته نباشد اما گاهی اوقات پیش می‌آید موقعیت‌هایی برای فوتبالیست‌ها پیش می‌آید که گل نکردن آنها از گل کردن‌شان دشوارتر به نظر می‌رسد.

گاهی اوقات بدشانسی، گاهی اوقات بی‌دقتی و گاهی دیگر هم حوادثی باورنکردنی مانند ورود یک حیوان به زمین بازی که روی خط دروازه توپ را دفع می‌کند، مانع گلزنی بازیکنان می‌شود تا نام هدر دهنده موقعیت را حتی بیشتر از زمانی که گلی تماشایی به ثمر می‌رساند، سر زبان‌ها بیندازد. نمونه آن هم موقعیتی بود که چوپو موتینگ، مهاجم پاری‌سن‌ژرمن در بازی اخیر تیمش مقابل استراسبورگ در لوشامپیونه هدر داد. او با ایستادن در محلی نامناسب در زمانی نامناسب، مانع ورود ضربه هم‌تیمی‌اش به دروازه حریف شد و فقط اگر از مسیر حرکت توپ کنار می‌رفت باعث رقم خوردن گل پیروزی و تثبیت قهرمانی تیمش می‌شد. همین موضوع سبب شد که او با وجود زدن یکی از گل‌های PSG‌ در پایان بازی بیشتر مورد انتقاد واقع شود تا اینکه به خاطر گلزنی‌اش از او تمجید شود.

فوتبال جهان| طعنه و تذکر توخل به یک خبرنگار پس از توقف پاری‌سن‌ژرمن مقابل استراسبورگ + عکس

در فیلم زیر مجموعه‌ای از چند تا مضحک‌ترین موقعیت‌های از دست رفته مسلم گلزنی در فوتبال را مشاهده می‌کنید:

 

 

تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

فریبرز عسکری با اشاره به حضور سرمربی سابق تیم ملی در اردوی آماده سازی دانشجویان گفت: این اتفاق خوش یمن را به فال نیک گرفته و منتظر سایر پیشکسوتان خواهیم ماند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.