آخرین اخبار فرهنگی
در این قسمت می‌توانید اخبار مربوط به دسته بندی فرهنگی را مشاهده نمایید.
پنکیک جو دو سر یکی از پرطرفدارترین مدل‌های پنکیک است که طرز تهیه بسیار ساده‌ای دارد.
فرارو . فرهنگی . 14 دقیقه پیش
همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده‌است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد.
فرارو . فرهنگی . 5 ساعت پیش
محققان استرالیایی دریافته‌اند که می‌توانیم با فرآوری و افزودن تفاله‌های قهوه سوخته به مخلوط، بتن ۳۰ درصد قوی‌تر تولید کنیم.
فرارو . فرهنگی . 12 ساعت پیش
در ادامه ۷ خودرو از گرانقیمت‌ترین خودرو‌هایی که تاکنون در حراجی‌ها به فروش رفته‌اند را مرور می‌کنیم که شامل برخی خودرو‌های کلاسیک و خاطره انگیز می‌شود.
فرارو . فرهنگی . 12 ساعت پیش
یک مطالعه جدید هشدار می‌دهد که به نظر می‌رسد دارو‌های فشارخون بیش از دو برابر خطر شکستگی استخوان تهدید کننده جان را در میان ساکنان خانه سالمندان افزایش می‌دهد.
فرارو . فرهنگی . 18 ساعت پیش
هدف این است که خود را عادت دهید تا حروف را تلفظ کنید، تلفظ صحیح را تولید کنید و کلمات را بیرون بیاورید. با افزایش اعتماد به نفس، خود را در صحبت کردن با خدمه یک رستوران فرانسوی اصیل (یا هر زبان دیگری که روی آن کار می‌کنید) یا با یک گویشور بومی قرار دهید.
فرارو . فرهنگی . 19 ساعت پیش
کیک پای سیب خیس یکی از انواع کیک‌های میوه‌ای بسیار معطر و خوشمزه است که به روش کیک‌های خیس تهیه می‌شود و طعم بی‌نظیری دارد.
فرارو . فرهنگی . 19 ساعت پیش
ناف دریچه‌ای در دیواره شکم است و این یک واقعیت ناشناخته می‌باشد که در طول رشد جنینی روده‌های شما به دلیل فضای محدود مجبور هستند حفره شکمی تان را ترک کنند، اما چند هفته بعد به حفره شکمی باز می‌گردند. روده‌ها این کار را از طریق ناف و عبور از طریق بند ناف انجام می‌دهند. در نتیجه، ناف فقط یک نقطه دسترسی نیست بلکه یک نقطه ضعف نیز محسوب می‌شود. اگر قسمتی از روده از هر شکافی عبور کند فتق ناف رخ می‌دهد.
فرارو . فرهنگی . 19 ساعت پیش
بیماری پوستی می‌تواند در دوران بلوغ نیز ادامه یابد، اما راه‌هایی برای مدیریت ظاهر شدن مجدد آن وجود دارد.
فرارو . فرهنگی . 19 ساعت پیش
پروفسور انتمان داده‌های بیش از ۴۰۰ محله در سراسر انگلستان را ارزیابی کرده و میزان مرگ‌ومیر قبل و بعد از محبوب و مقرون‌به‌صرفه شدن چای را بررسی کرده است.
فرارو . فرهنگی . 22 ساعت پیش
تحقیقات جدید نشان می‌دهد افراد مبتلا به آسم که سیگار الکترونیکی استفاده می‌کنند، زودتر از افرادی که هرگز این سیگار‌ها را استفاده نمی‌کنند، به بیماری تنفسی مبتلا می‌شوند.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
یک مطالعه جدید سیر تکامل سوسک آلمانی در طول تاریخ بشر، از امپراتوری‌های اسلامی تا اروپای امروزی را ردیابی کرده است.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
وقتی متوجه شدید که به کسی صدمه زده‌اید و می‌خواهید آن را جبران کنید، با یک عذرخواهی صمیمانه شروع کنید. با عذرخواهی می‌توانید راه ارتباطی را باز کنید و روند ترمیم رابطه خود با طرف مقابل را آغاز کنید. یک عذرخواهی واقعی نشان می‌دهد که شما برای کارهای خود متأسف و ناراحت هستید و می‌خواهید بهتر عمل کنید.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
آب، مایه حیات است و یک ماده حیاتی و ضروری برای زنده ماندن موجودات، به‌ویژه انسان به‌شمار می‌آید. اگر آب به‌اندازه و در زمان‌های مشخص که بدن به آن نیاز دارد، استفاده شود، دچار کم‌آبی نمی‌شویم.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
حدود ۶۰ درصد ایرانی‌ها دچار چاقی یا اضافه‌وزن هستند و به گفته کارشناسان، این موضوع، یکی از عوامل و فاکتورهای مهم در ابتلا به برخی سرطان‌ها است.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده‌است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
یکی از علل کمتر شناخته‌شده که می‌تواند به درد ساق پا منجر شود، کمبود برخی ویتامین‌های خاص است. شناسایی و درمان به‌موقع این کمبود‌ها می‌تواند به بهبود قابل توجهی در علائم و حتی رفع کامل آن‌ها منجر شود.
فرارو . فرهنگی . 1 روز پیش
در اینجا برخی از عجیب‌ترین ترند‌های زیبایی گذشته را با هم مرور می‌کنیم.
فرارو . فرهنگی . 2 روز پیش
پژوهشی جدید نشان می‌دهد که میلیون‌ها سال جنگ و دعوا، چهره انسان را تغییر داده و موجب شده که آرواره‌های مردان در مقایسه با زنان، محکم‌تر شود.
فرارو . فرهنگی . 2 روز پیش
دانستن زمان مناسب برای انجام اقدامات شغلی درست ممکن است دشوار باشد. به گفته یکی از مدیران ارشد گوگل، راه‌های استراتژیکی برای پیشرفت در مسیر حرفه‌ای وجود دارد و همه چیز به دانستن اینکه باید از چه کار‌هایی اجتناب کنید، بستگی خواهد داشت.
فرارو . فرهنگی . 2 روز پیش
امیدواریم هیچگاه در یک شرایط خطرناک و تهدیدکننده جانتان قرار نگیرید. بهتر است با ترفندهایی برای مواقع خطرناک آشنا باشید که می‌توانند زنده ماندنتان را تضمین کنند.
مغز نور الکتریکی را به‌عنوان نور خورشید که تولید ملاتونین را سرکوب می‌کند، شناسایی کرده و این باعث می‌شود خواب عمیق به تأخیر بیفتد.
همیشه در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده‌است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد.
کیک کارامل یکی از انواع کیک‌های عصرانه خوشمزه است که از ترکیب پودر کرم کارامل با مواد کیک طبخ و همراه با سس کارامل سرو می‌شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی‌لوک می‌باشد. سایت مپ