آخرین اخبار فرهنگی

ایسنا |

«یک شب در تهران، جایی منبر رفته بودیم، شب جمعه بود و منبر آخرمان بود و احیا گرفته بودیم، از منبر پایین آمدیم، جمعیت هم خیلی بود، یک وقت دیدم یکی از ‌این جوان‌ها، موهای سر فرفری و ریش تراشیده و پیراهن بی آستین و بازوها هم خال کوبیده، یک هیکل لاتی و ... ‌این هِی خودش را به من می‌مالید، مثل ‌این که یک کاری دارد...»

ایسنا |

فراخوان دوازدهمین جشنواره کشوری داستان «بانه» به دو زبان کُردی و فارسی و در سه بخش داستان کوتاه، کودک و نوجوان و مقاله با حضور فرماندار، جمعی از مسئولان، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر بانه در محل مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان رونمایی شد.

مهرنیوز |

مهیار علیزاده آهنگساز و رضا موسوی از کارگردانان فعال در پروژه‌های موسوم به «کنسرت-نمایش» ضمن مرور تجربه‌های خود در این حوزه، این عنوان و عناوین مشابه را مختص ایران توصیف کردند.

ایسنا |

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دنیا هنوز از پنجره دفاع مقدس به ما نگاه می‌کند زیرا اقتدار امروز ما ریشه در دوران دفاع مقدس دارد و ما در آن دوران کارآزموده شده‌ایم بنابراین باید در راستای انتقال معارف دوران دفاع مقدس براساس فرمایشات مقام معظم رهبری جدیت بیشتری داشته باشیم. این جدیت از این جهت نیز حائز اهمیت است که عملیات فرهنگی راهیان نور به عنوان یکی از ابزارهای انتقال معارف دفاع مقدس می‌تواند در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمنان بازدارندگی مقتدرانه ایجاد کند.

پربازدیدترین اخبار فرهنگی

«مل مل» به جشن رمضان می‌رود
مهرنیوز
رونمایی از یک «علیرضاقربانی»تازه/بخوان مرا تو ای امید رفته از یاد
مهرنیوز
پخش سخنرانی آیت الله جوادی آملی و آیت الله مدرسی از شبکه سه سیما
مهرنیوز
«دروغ» فلوریان زلر به صحنه می‌رود
مهرنیوز
حضور بیش از ۵۰ غرفه در نمایشگاه عفاف و حجاب
مهرنیوز
آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.