آخرین اخبار سیاسی

ایسنا |

رئیس سازمان زندان‌ها در پاسخ به سوالی در مورد "آمار بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر" گفت: به سرعت به پرونده آنها رسیدگی شده است. اکنون تعداد بسیار کمی از این اغتشاشگران در بازداشت هستند و آمار تعداد آنها همانی است که آخرین بار از سوی سخنگوی قوه قضاییه اعلام شده و آمار جدیدی اکنون در دست نیست.

ایسنا |

​رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه رسیدن به مرجعیت علمی به معنای دستیابی به اوج قله‌های علمی است، گفت: تلاش می کنیم سازمان پزشکی قانونی کشور را به ممتازترین جایگاه علمی در سطح منطقه برسانیم.

ایسنا |

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم گرامیداشتی روز پنها گفت: با همکاری جوانان متخصص و مومن شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگرد های ایران( پنها) ۳۳ فروند بالگرد هوانیروز که سالها زمین گیر شده بودند بهینه سازی، اورهال و به چرخه ناوگان بالگردی هوانیروز پیوستند .

ایسنا |

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: نیروهای مسلح الخصوص نیروی انتظامی در فتنه اخیر سینه خود را در برابر فتنه‌گران سپر کردند و تا زمانی که انقلاب پابرجاست، مردم از ولایت پیروی می‌کنند.

ایسنا |

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف ۱۰ هزار سیلندر گاز مایع از یک شرکت توزیع ‌کننده در البرز خبر داد و گفت: شرکت دیگری گاز مورد نیاز مردم را در خارج از شبکه برای سوخت خودروها عرضه می‌کرد.

ایسنا |

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع وابستگان نظامی کشورهای خارجی مستقر در ایران گفت: پیام انقلاب اسلامی ایران صلح، دوستی و ارزش های والای انسانی است.

ایسنا |

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: وزارت بهداشت و مرکز مبارزه و پیشگیری از گسترش بیماری‌های واگیر تهمیدات لازم را برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ کرده و ضروری است در شرایط کنونی مردم بیش از گذشته به اصول بهداشتی توجه داشته باشند.

ایسنا |

یک عضو حزب مردم سالاری گفت: اگر مجلس آینده در حد همین مجلس هم باشد می‌تواند رضایت‌بخش باشد، باید واقعیت‌های موجود را در نظر گرفت. جاهایی که کاندیداهای صد در صد اصلاح طلب وجود ندارد باید به حمایت افراد متعدل پرداخته شود.

ایسنا |

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «با تمهیدات انجام شده جای نگرانی درباره شیوع ویروس کرونا در کشور نیست» در عین حال گفت: باید مردم مسائل بهداشت فردی را رعایت کرده و پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهند.

ایسنا |

یک کارشناس مسائل عراق با بیان این که " توفیق علاوی " چهره‌ای پراگماتیست است، اظهار کرد : احتمالا او از تجربه عادل عبدالمهدی بهره بگیرد تا در مناسبات خود با ایران و آمریکا، توازن را حفظ کند.

ایسنا |

رئیس کمیته بین‌الملل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ضمن اینکه معامله قرن را در عرصه بین‌الملل فاقد وجاهت قانونی و جایگاه بین‌المللی عنوان کرد، گفت: این تصمیم آمریکا یک جنایت بزرگ و یک دروغ بزرگ است و هیچ نتیجه‌ای را به دنبال نخواهد داشت.

پربازدیدترین اخبار سیاسی

معاونت اطلاعات راهبردی در سازمان اطاعات سپاه ادغام شد
تسنیم
وضعیت تنش آلود منطقه متاثر از سیاست های مداخله جویانه آمریکا است
مهرنیوز
دیدار سردار سلیمانی با خانواده شهید حسین محرابی
ایسنا
دفاع مقدس برای کشور بازدارندگی ایجاد کرد
مهرنیوز
واکنش سازمان ناتو به توقیف نفت‌کش انگلیسی از سوی ایران
ایسنا
آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.