آخرین اخبار اقتصادی
در این قسمت می‌توانید اخبار مربوط به دسته بندی اقتصادی را مشاهده نمایید.
امروز مطالبی همچون افزایش قیمت دلار در بازار امروز، توقف این نماد مهم در معاملات فردا، پیش بینی قیمت طلا برای سال ۲۰۲۴ ، CPI ماه نوامبر چین در ۳ سال اخیر بی سابقه بود، قرارداد‌های مهم برای این ۳ نماد، بیشترین خروج پول حقیقی در دو نماد خودروئی، جاماندگان سهام عدالت کجا ثبت نام کنند؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
تابناک . اقتصادی . 2 ساعت پیش
در گذشته فدرال رزرو برای برخی ذخایر، نزدیک به صفر درصد سود پرداخت می‌کرد در حالی که اکنون بیش از ۵ درصد پرداخت می‌کند.
فرارو . اقتصادی . 2 ساعت پیش
۱۰۰ درصد درآمد مولدسازی صرف تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام می‌شود.
فرارو . اقتصادی . 4 ساعت پیش
مهدی کرباسیان از مدیران ارشد سابق ایران در گفتگو با نبض بورس گفت: کسری بودجه ۱۴۰۲ مشخص بود و دلسوزان اقتصادی بارها، هم به دولت و هم به مجلس گفتند. اما آن چیزی که مجلس تصویب کرد نشان داد اصلاً توجهی به این موضوع نکرده و الان، کسری بودجه مشهود است.
تابناک . اقتصادی . 4 ساعت پیش
اداره آمار آمریکا از رشد ۲۰درصدی صادرات این کشور به ایران در ۱۰ماهه ۲۰۲۳ خبر داد و کل مبادلات دو کشور در این دوره را بیش از ۴۴میلیون دلار اعلام کرد.
فرارو . اقتصادی . 4 ساعت پیش
شاخص کل بورس روز چهار شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۵ هزار و ۴۵۲ واحدی بر روی کانال ۲ میلیون و ۱۷۶۱ هزار و ۰۵۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ را بخوانید.
تابناک . اقتصادی . 4 ساعت پیش
یکی از موضوعاتی که مخاطبان نبض بورس درخواست داشتند این بود که وضعیت جاماندگان سهام عدالت به کجا رسید و برای ثبت نام به کجا می توان مراجعه کرد؟ این سهام به چه کسانی تعلق خواهد گرفت؟ در این مطلب قصد داریم به صورت کامل به پرسش ها در این زمینه پاسخ دهیم.
تابناک . اقتصادی . 4 ساعت پیش
گزارش عملکرد آبان ماه صندوق ها منتشر شد و حالا می توان گفت که هر صندوق چه تحرکاتی داشته است. پیشنهاد می شود این مطلب را مطالعه کنید تا عملکرد صندوق ها در خرید سهام مشخص شود.
تابناک . اقتصادی . 6 ساعت پیش
مجمع عمومی فوق العاده بانک گردشگری روز شنبه 18 آذرماه 1402 در سالن اجتماعات این بانک برگزار شد.
تابناک . اقتصادی . 6 ساعت پیش
کارشناس اقتصادی گفت: شکستن انحصار در توسعه میادین نفت و گاز و اجازه مشارکت بخش خصوصی بر بودجه سنواتی کشور از سال ۱۴۰۳ به بعد، تاثیر بسزایی خواهد داشت. این اقدام نه تنها درآمد‌های دولت را افزایش می‌دهد، بلکه فناوری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های جدید را به همراه خواهد داشت و منجر به تحول و رشد صنعت استخراج نفت و گاز در ایران می‌شود.
تابناک . اقتصادی . 7 ساعت پیش
گروه بهمن قصد دارد محصول کشنده تک محور FAW J6 را چهار میلیارد و ۶۷میلیون تومان به بازار عرضه کند.
تابناک . اقتصادی . 8 ساعت پیش
آمار‌های جدید نشان می‌دهد تقاضا برای نفت و گاز در حال کاهش است، زیرا جهان برای مقابله با بحران آب‌وهوایی اقدام می‌کند. این امر باعث نگرانی در مورد پیامد‌های اقتصادی و سیاسی برای کشور‌های نفتی می‌شود که به شدت به درآمد نفت و گاز وابسته هستند.
فرارو . اقتصادی . 8 ساعت پیش
سی و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی سلاح‌های بادی کشور پس از 4 سال وقفه با حمایت گروه مالی گردشگری، بانک گردشگری و شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان برگزار شد.
تابناک . اقتصادی . 8 ساعت پیش
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران ۲۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قیمت خورد.
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
اقتصاد ژاپن در سراشیبی سقوط است؟
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
قیمت هر اسکناس دلار آمریکا امروز در معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران در مقایسه با روز کاری گذشته افزایش یافت.
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
قیمت فروش واحد مسکونی در منطقه"پیروزی"
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
کاهش واردات نفت به چین
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
اقداماتی که در حوزه حمایت از دانش بنیان‌ها و تولیدات بار اول انجام داده ایم، ثمربخش بوده اند. به طوری که ما الان جزو محدود کشورهایی هستیم که پالایشگاه‌های فراسرزمینی داریم. در حال حاضر در ونزوئلا پالایشگاه داریم و قرار است در عمان نیز پالایشگاهی بسازیم.
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
مرکز پژوهش‌های مجلس به سنت هر سال گزارشی تحلیلی درباره بودجه سال آینده منتشر کرده و نکات مثبت و منفی بوجه را مورد اشاره قرار داده است .
فرارو . اقتصادی . 9 ساعت پیش
دکتر محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت عصر پنج شنبه، از غرفه شرکت ملی صنایع مس ایران در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا بازدید کرد.
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
هدف تنوع بخشی به پرتفوی سرمایه گذار است
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
نخستین کنسانتره تولیدی در مجتمع مس درآلو، به میزان 187.5 تن با عیار 21درصد چهارشنبه‌ 15 آذرماه به مجتمع مس سرچشمه رفسنجان فرستاده شد
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش
رویداد ملی تجسمی «شهیدالقدس» با محورهای شهید حاج‌قاسم سلیمانی، مقاومت و فلسطین، با حضور هنرمندان سراسر کشور در کرمان برگزار می‌شود
تابناک . اقتصادی . 9 ساعت پیش

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی‌لوک می‌باشد. سایت مپ