آخرین اخبار اقتصادی

مهرنیوز |

بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای که در سامانه صرافی‌ها(سنا) منتشر کرده، اعلام نموده که سرمایه اولیه صرافی‌ها در کلانشهرها به ۱۲ میلیارد تومان و سایر شهرها به ۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

مهرنیوز |

طرح احیای وزارت بازرگانی علیرغم مخالفت کارشناسان در حالی در دستور این هفته صحن علنی مجلس قرار دارد که به اعتقاد کارشناسان تشکیل آن منجر به افزایش واردات،کاهش ذخایر ارزی و تشدیدتورم می شود.

ایسنا |

معاون توسعه فناوری صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات، سرمایه‌گذاری، توانمندسازی و ضمانت را از جمله خدمات این صندوق به شرکت‌های دانش‌بنیان نام برد و گفت: طولانی شدن فرآیند دریافت تسهیلات از جمله انتقاداتی است که به این صندوق وارد شده است و ما با تعامل با بازیگران زیست بوم فناوری تسهیل‌گری لازم را برای اخذ تسهیلات انجام دادیم.

ایسنا |

بیانیه پایانی اجلاس چهارجانبه وزرای ارتباطات ایران، آذربایجان، ترکیه و روسیه در تهران صادر شد که در بخشی از آن آمده است:«با اراده سیاسی، پایداری و مشارکت چند جانبه می‌توان پیچیده‌ترین مسائل را حل کرده و راهکارهای عملی موثری را به اجرا گذاشت. این رویداد پیامی دلگرم کننده و محکم است که تلاش‌های ما در جهت ایجاد آینده‌ای روشن‌تر برای همگی ملت‌های منطقه و مقابله با یکجانبه گرایی خواهد بود.» ​

ایسنا |

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت به صندوق نوآوری و شکوفایی مطالبه‌گری داشته باشند، گفت: ما در تلاش هستیم تا بر اساس فرصت مالی شرکت‌ها و شرایط حاکم بر کشور سرویس‌های متنوعی به آنها ارائه دهیم.

ایسنا |

کاهش نرخ ارز در دو هفته گذشته سبب شد قیمت دلار در صرافی‌ها به ۱۱ هزار تومان نیز برسد و در همین راستا، یک کارشناس پولی و بانکی به مهمترین دلایل اثرگذار بر کاهش اخیر نرخ ارز پرداخت.

ایسنا |

وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره بردرای از رادار پی ام ای ای بزم کوشک به عنوان یکی از پیشرفته ترین رادارهای موجود در جهان اعلام کرد که ایران در تبدیل شدن به تولیدکننده و صادر کننده رادار است.

پربازدیدترین اخبار اقتصادی

انتخاب
اعلام فراخوان دریافت مقاله نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو BIW98
انتخاب
مهر مردودی مردم بر عملکرد دولت در حوزه رونق تولید
مهرنیوز
افت شدید عرضه نفت در جهان با تحریم‌های ایران و ونزوئلا
مهرنیوز
ایسنا
آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.