ورزشی

اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با فروش امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه به استان خراسان شمالی مخالفت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و جلسات متعدد در نهایت شب گذشته (دوشنبه) امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه بابل به خریدارانی از استان خراسان شمالی فروخته شد که ظاهراً پس از این اتفاق، اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با فروش امتیاز این باشگاه شمالی مخالفت کرده است.

غلامرضا بهروان، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره این اتفاق اظهار داشت: هنوز چیزی به طور رسمی از سوی باشگاه خونه‌به‌خونه به ما اطلاع داده نشده، اما ظاهراً این اتفاق افتاده است. طبق قوانین برای انتقال امتیاز یک باشگاه به خارج از استان، باید کمسیون ماده پنج استانی با آن موافقت کند که گویا این کمسیون با انتقال امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه مخالفت کرده است. 

وی درباره اینکه مسئولان استان خراسان شمالی مدعی شده‌اند انتقال امتیاز باشگاه خونه‌به‌خونه به طور رسمی انجام شده است،‌ گفت: خرید زمانی رسمیت پیدا می‌کند که کمیسیون ماده پنج اداره کل استان با آن موافقت کند. در بحث انتقال، استان مبدا مهم است نه استان مقصد.

رئیس هیئت فوتبال استان مازندران همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه‌ای در این خصوص با قاسم حسن‌زاده، مالک باشگاه خونه‌به‌خونه برگزار شده است یا خیر، عنوان کرد: بله،‌ قرار است امروز جلسه‌ای در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شود و امیدواریم مسئولان باشگاه خونه‌به‌خونه هم در این جلسه شرکت کنند.

شرایط نامشخص اکثر تیم‌های لیگ دسته اول در فاصله کمتر از 2 ماه تا آغاز مسابقات
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

تیم ملی کاراته کشورمان با برتری در دیدار نیمه‌نهایی مسابقات کومیته تیمی قهرمان آسیا مقابل ژاپن به دیدار نهایی صعود کرد.

تسنیم |

وحید شمسایی، پیشکسوت فوتسال کشورمان گفت: اگر بازی تدارکاتی برای پس گرفتن رکورد آقای گلی جهان برگزار شود خدا را شکر می‌کنم،‌ اما اگر این اتفاق نیفتد هم خدا را شکر خواهم کرد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.