ورزشی

مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی کشور با کسب عنوان نخست توسط مهدی سهرابی و سعید صفرزاده به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور در بخش استقامت جاده طی دو روز در فولادشهر اصفهان برگزار شد که طی آن ۸۵ ورزشکار از ۲۸ استان در دو بخش جاده و تایم تریل انفرادی به رقابت باهم پرداختند.

در بخش جاده، مسابقه به مسافت ۱۷۰ کیلومتر برگزار شد که در پایان مهدی سهرابی کاپیتان تیم ملی جاده کشورمان از استان زنجان توانست با پیشی گرفتن از سایر رقبا به مقام قهرمانی کشور در سال ۹۸ دست پیدا کند و روی سکوی اولی قرار بگیرد. سعید صفرزاده و امیر کلاهدوز هر دو از استان آذربایجان شرقی عناوین دومی و سومی این رقابت ها را از آن خود کردند.

در ادامه مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی کشور، امروز سه شنبه چهارم تیرماه ۲۰ رکابزن دارای رنکینگ در ماده تایم تریل انفرادی به رقابت پرداختند.

مسابقه تایم تریل انفرادی به مسافت ۳۴ کیلومتر در جاده کمربندی فولادشهر برگزار شد که در پایان سعید صفرزاده از استان آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۳۸ دقیقه و ۴۵ ثانیه به مقام قهرمانی رسید.

بهنام آرین از استان یزد با ثبت زمان ۳۸/۴۷/۴۳ دقیقه به مقام دوم دست یافت و محمد رجبلو از استان زنجان با ثبت زمان ۴۰/۰۲/۱۶ نیز مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

سرمربی تیم کشتی آزاد امید ایران در اعتراض به آنچه دخالت‌های مدیر فنی تیم‌های ملی عنوان شده، از سمت خود استعفا و تاکید کرد نمی‌خواهد در ایجاد حاشیه‌ها سهیم باشد.

مهرنیوز |

رقابت های اسلالوم قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان جهان با حضور نیروانا اسدبیگی قایقران جوان و کتایون اشرف داور بین المللی کشورمان در کراکو لهستان به پایان رسید.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.