ورزشی

مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی کشور با کسب عنوان نخست توسط مهدی سهرابی و سعید صفرزاده به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور در بخش استقامت جاده طی دو روز در فولادشهر اصفهان برگزار شد که طی آن ۸۵ ورزشکار از ۲۸ استان در دو بخش جاده و تایم تریل انفرادی به رقابت باهم پرداختند.

در بخش جاده، مسابقه به مسافت ۱۷۰ کیلومتر برگزار شد که در پایان مهدی سهرابی کاپیتان تیم ملی جاده کشورمان از استان زنجان توانست با پیشی گرفتن از سایر رقبا به مقام قهرمانی کشور در سال ۹۸ دست پیدا کند و روی سکوی اولی قرار بگیرد. سعید صفرزاده و امیر کلاهدوز هر دو از استان آذربایجان شرقی عناوین دومی و سومی این رقابت ها را از آن خود کردند.

در ادامه مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی کشور، امروز سه شنبه چهارم تیرماه ۲۰ رکابزن دارای رنکینگ در ماده تایم تریل انفرادی به رقابت پرداختند.

مسابقه تایم تریل انفرادی به مسافت ۳۴ کیلومتر در جاده کمربندی فولادشهر برگزار شد که در پایان سعید صفرزاده از استان آذربایجان شرقی با ثبت زمان ۳۸ دقیقه و ۴۵ ثانیه به مقام قهرمانی رسید.

بهنام آرین از استان یزد با ثبت زمان ۳۸/۴۷/۴۳ دقیقه به مقام دوم دست یافت و محمد رجبلو از استان زنجان با ثبت زمان ۴۰/۰۲/۱۶ نیز مقام سومی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

سرمربی تیم ملی گلبال مردان با اشاره به اعزام ۶ گلبالیست به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا گلبال مردان چون تنها به تیم قهرمان سهمیه پارالمپیک توکیو اختصاص پیدا می‌کند، برای کسب سهمیه محکوم به قهرمانی هستیم.

ایسنا |

تنیسور اسپانیایی توانست شکست را با پیروزی مقابل دنیل مدودف عوض کند و مرد شماره شش جهان با پیروزی برابر الکساندر زورف صعودش را به نیمه نهایی تور ATP لندن قطعی کرد.

ایسنا |

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: به دلیل برخی مشکلات از هفته بعد در پیکان‌شهر میزبان هستیم و در مورد انتخابات هم‌ امیدوارم مجمع سالمی را شاهد باشیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.