ورزشی

دو مدافع تیم استقلال که قراردادشان با این تیم هنوز به اتمام نرسیده، در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری مدافعانی که فصل گذشته به استقلال پیوستند و برای فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارند، در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفتند.

خبرنگار مهر در این رابطه کسب اطلاع کرد احتمال اینکه این دو مدافع به دلایل فنی از لیست آبی پوشان برای فصل آینده کنار گذاشته شوند زیاد است.

محمدی مهر فصل گذشته در ۹ بازی برای استقلال به میدان رفت و تنها ۵۹۰ دقیقه برای آبی پوشان بازی کرد. شرایط میثم تیموری قدری ضعیف تر بود. وی در فصل گذشته فقط در ۴ بازی برای استقلال به میدان رفت و جمع دقایق بازی اش از ۱۰۰ دقیقه تجاوز نکرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

سرمربی تیم ملی گلبال مردان با اشاره به اعزام ۶ گلبالیست به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا گلبال مردان چون تنها به تیم قهرمان سهمیه پارالمپیک توکیو اختصاص پیدا می‌کند، برای کسب سهمیه محکوم به قهرمانی هستیم.

ایسنا |

تنیسور اسپانیایی توانست شکست را با پیروزی مقابل دنیل مدودف عوض کند و مرد شماره شش جهان با پیروزی برابر الکساندر زورف صعودش را به نیمه نهایی تور ATP لندن قطعی کرد.

ایسنا |

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: به دلیل برخی مشکلات از هفته بعد در پیکان‌شهر میزبان هستیم و در مورد انتخابات هم‌ امیدوارم مجمع سالمی را شاهد باشیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.