ورزشی

دو مدافع تیم استقلال که قراردادشان با این تیم هنوز به اتمام نرسیده، در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری مدافعانی که فصل گذشته به استقلال پیوستند و برای فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارند، در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفتند.

خبرنگار مهر در این رابطه کسب اطلاع کرد احتمال اینکه این دو مدافع به دلایل فنی از لیست آبی پوشان برای فصل آینده کنار گذاشته شوند زیاد است.

محمدی مهر فصل گذشته در ۹ بازی برای استقلال به میدان رفت و تنها ۵۹۰ دقیقه برای آبی پوشان بازی کرد. شرایط میثم تیموری قدری ضعیف تر بود. وی در فصل گذشته فقط در ۴ بازی برای استقلال به میدان رفت و جمع دقایق بازی اش از ۱۰۰ دقیقه تجاوز نکرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

سرمربی تیم کشتی آزاد امید ایران در اعتراض به آنچه دخالت‌های مدیر فنی تیم‌های ملی عنوان شده، از سمت خود استعفا و تاکید کرد نمی‌خواهد در ایجاد حاشیه‌ها سهیم باشد.

مهرنیوز |

رقابت های اسلالوم قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان جهان با حضور نیروانا اسدبیگی قایقران جوان و کتایون اشرف داور بین المللی کشورمان در کراکو لهستان به پایان رسید.

تسنیم |

فوتبال جهان - مهاجم فرانسوی جدید بارسلونا می‌گوید اشتیاق فراوانی برای آغاز تمریناتش در کنار کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها دارد.

تسنیم |

عضو تیم ملی تیراندازی گفت: روند رشد ما به دلایل خاصی که مربوط به خودمان و کشورمان است، کند است، رقبای ما مدام در مسابقه و اردو هستند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.