ورزشی

فریبرز عسکری با اشاره به حضور سرمربی سابق تیم ملی در اردوی آماده سازی دانشجویان گفت: این اتفاق خوش یمن را به فال نیک گرفته و منتظر سایر پیشکسوتان خواهیم ماند.

سرمربی تیم ملی تکواندو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: حضور استاد حسن ملکی با سابقه طولانی در ورزش تکواندو و پیشینه سرمربیگیری تیم ملی در اردو تیم ملی خیلی برای ما اهمیت داشت و باعث شد تا اعضای تیم ملی با انگیزه بیشتری تمرین کنند و ان شاالله با ادامه حضور پیشکسوتان و قهرمانان در اردوی تیم ملی بتوانیم با روحیه خوب به مسابقات پیش رو اعزام شویم.

وی ادامه داد: هر بار که با رسانه‌ها گفتگو کرده و یا در مراسمی حضور داشته‌ام، از بزرگان خودم در تکواندو و ملی پوشان سابق خواهش کردم هر کس که می‌تواند به تیم ملی کمک کند، تشریف بیاورند با افتخار پذیرای عزیزان هستیم و از همین جا یکبار دیگر دعوت می‌کنم به شاگردان خود در تیم ملی کمک کنند. اینجا خانه تکواندو و متعلق به همه اهالی این ورزش است.

عسکری در خصوص مشاوره فنی با ملکی گفت: استاد ملکی سال‌ها در تیم‌های ملی و باشگاهی برای من زحمت کشیدند، همه ایشان و همه همه عزیزانی که در این رشته سابقه‌ای دارند، می‌توانند به ما کمک کنند و گفته‌های آنها را با گوش جان پذیرا هستیم و در برنامه‌های خودترتیب اثر خواهم داد.

سرمربی تیم ملی در خصوص شرایط ملی پوشان گفت: اعضای تیم با روحیه و در یک شرایط مناسب تمرین می‌کنند. انگیزه بالایی برای کسب مدال در مسابقات دانشجویان دارند و به امید خدا بتوانیم با دست پر از ایتالیا بازگردیم.

وی در مورد شرایط فرزان عاشورزاده هم گفت: فرزان در حال طی کردن دوران نقاهت خود است و خیلی آرام در حال برگشت به شرایط فنی است. برنامه‌های بدنسازی را بدون مشکل انجام می‌دهد، ولی در بخش فنی کمی با احتیاط پیش می‌رویم که خدایی ناکرده آسیب تشدید نشود و به مرور به تیم اضافه شود تا در گرندپری بعدی شرکت کند.

عسکری در مورد برنامه‌های آتی تیم ملی هم گفت: درخواست حضور در یک تورنمنت بعد از رقابتهای دانجشویان را به فدراسیون داده‌ایم که اگر شرایط مالی فراهم شود بتوانیم بخشی از سقف ۴۰ امتیازی تورنمنت‌ها را پر کنیم. شهریورماه هم در گرندپری روسیه حضور پیدا می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص اعزام شش ملی پوش به رقابتهای دانشجویان هم گفت: این پتانسیل فعلی تکواندو ایران است که در انتخابی های مجدد ثابت کردند بهترین ها هستند، که قرار است به یونیورسیاد دانشجویان اعزام شوند.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

سرمربی تیم ملی گلبال مردان با اشاره به اعزام ۶ گلبالیست به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا گلبال مردان چون تنها به تیم قهرمان سهمیه پارالمپیک توکیو اختصاص پیدا می‌کند، برای کسب سهمیه محکوم به قهرمانی هستیم.

ایسنا |

تنیسور اسپانیایی توانست شکست را با پیروزی مقابل دنیل مدودف عوض کند و مرد شماره شش جهان با پیروزی برابر الکساندر زورف صعودش را به نیمه نهایی تور ATP لندن قطعی کرد.

ایسنا |

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: به دلیل برخی مشکلات از هفته بعد در پیکان‌شهر میزبان هستیم و در مورد انتخابات هم‌ امیدوارم مجمع سالمی را شاهد باشیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.