جهان

محمد علی الحکیم وزیر خارجه عراق با یوسف بن علوی همتای عمانی خود که وارد عراق شده است، رایزنی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، محمد علی الحکیم وزیر خارجه عراق با یوسف بن علوی همتای عمانی خود که وارد عراق شده است، رایزنی کرد.

وی در نشست خبری مشترک با بن علوی گفت: ما موضوعاتی که به نفع دو کشور را مورد رایزنی قرار دادیم و همچنین موضوع فلسطین را مورد توجه و رایزنی قرار دادیم. ما به دنبال تحکیم روابط میان دو کشور در همه سطوح هستیم.

حکیم تاکید کرد: عراق و عمان یادداشت تفاهم‌های مشترکی در زمینه سیاسی و هماهنگی مواضع در داخل اتحادیه عرب و خارج از آن امضا خواهند کرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

یک نظرسنجی جدید نشان داد، یک سوم از آمریکایی‌ها از پیش‌دستی کردن در حمله اتمی به کره شمالی در یک جنگ هسته‌ای به رغم اطلاع از کشته‌ شدن یک میلیون تن از مردم بی‌گناه حمایت می‌کنند.

ایسنا |

رژیم حاکم بحرین مانع برگزاری فعالیت‌های مردمی این کشور جهت نشان دادن مخالفت خود با معامله قرن در منامه شده که قرار است امروز (سه‌شنبه) در بحبوحه فضای متشنج و تنش‌آلود محلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار شود.

انتخاب |

منابع آگاه در دولت کره جنوبی اعلام کردند دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در نظر دارد در سفر خود به کره جنوبی در اوایل هفته آینده، از منطقه غیرنظامی میان دو کره نیز دیدن کند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.