جهان

در حالی که یک مسئول آمریکایی روز گذشته از عزم رباط برای شرکت در نشست منامه خبر داده بود، اما نخست وزیر مغرب دیدگاه دیگری دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، سعدالدین العثمانی نخست وزیر مغرب به نشست منامه و اینکه آیا کشورش در آن شرکت می کند یا خیر واکنش نشان داد.

وی مشارکت کشورش در نشست بحرین برای تشویق سرمایه گذاری در مناطق فلسطینی در چارچوب معامله قرن را تکذیب کرد و اعلام کرد که اطلاعی در این باره ندارد.

این در حالی است که رویترز روز گذشته به نقل از یک مسئول آمریکایی آورده بود که مصر، اردن و مغرب به اطلاع دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا رسانده اند که در نشست منامه به سرپرستی آمریکا شرکت خواهند کرد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

رژیم حاکم بحرین مانع برگزاری فعالیت‌های مردمی این کشور جهت نشان دادن مخالفت خود با معامله قرن در منامه شده که قرار است امروز (سه‌شنبه) در بحبوحه فضای متشنج و تنش‌آلود محلی، منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار شود.

انتخاب |

منابع آگاه در دولت کره جنوبی اعلام کردند دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در نظر دارد در سفر خود به کره جنوبی در اوایل هفته آینده، از منطقه غیرنظامی میان دو کره نیز دیدن کند.

ایسنا |

"حنا عیسی" کارشناس حقوق بین‌الملل فلسطینی تاکید کرد که مجموع شهرک‌های صهیونیست‌نشین در کرانه باختری و قدس شرقی به ۵۰۳ مورد رسیده است که ۴۷۴ مورد از آن‌ها در کرانه باختری و ۲۹ شهرک نیز در قدس شرقی احداث شده‌اند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.