جهان

یک منبع آگاه در وزارت دفاع فرانسه اعلام کرد: به آموزش نیروهای عراقی ادامه می‌دهیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ار زویترز، یک منبع نزدیک به در وزارت دفاع فرانسه امروز چهارشنبه اعلام کرد که آموزش به نیروهای عراقی کماکان ادامه خواهد داشت.

این منبع آگاه در این خصوص گفت: در مقطع زمانی کنونی، هیچ تغییری در برنامه آموزش به نیروهای عراقی ایجاد نشده است.

این در حالیست که سخنگوی وزارت خارجه آلمان نیز ساعاتی پیش دربیانیه ای اعلام کرد: فعلاً تعداد کارکنان سفارتمان در عراق را کاهش نمی‌دهیم.

در همین رابطه، سفارت هلند در عراق هم بر خلاف جوسازی‌های رسانه‌های غربی ساعاتی پیش اعلام کرد که هیچ تغییری در برنامه کاری خود در بغداد نداده و کماکان به کار خود ادامه می هد.
 

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

هدف قرار دادن یک پهپاد پیشرفته آمریکایی از سوی پدافند ارتش و کمیته های مردمی یمن نشان داد که دیگر آسمان یمن برای هواپیماهای متجاوزان محل امنی مانند سابق نخواهد بود.

انتخاب |

گردان‌های حزب‌الله اعلام کردند: ما آمریکایی‌ها را مسئول حمله به پایگاه‌های نظامی عراق می‌دانیم و به خوبی می‌دانیم که آنها برای انجام حملات دیگر به طور مستقیم و تحریک صهیونیست‌ها به انجام آن برنامه‌ریزی‌ می‌کنند.

ایسنا |

دادگاه عالی هنگ کنگ امروز (جمعه) اعلام کرد برای مدتی نامشخص ممنوعیت برپایی تجمع و اعتراضات در فرودگاه بین‌المللی این دولت شهر را تمدید می‌کند.

پایگاه میدل ایست آی در لندن از گزارش منتشر شده از امارات پرده برداشت که در آن، از واکنش عربستان به حملات پهپادی یمنی‌ها انتقاد داشته است. این پایگاه اعلام کرد که از سند تدوین شده توسط سازمان اطلاعات امارات مطلع شده است.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.