شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۸۲۰۳ واحدی بر روی کانال ۲ میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ را بخوانید.
اخبار مشابه
در این قسمت می‌توانید اخبار مشابه به این خبر را مشاهده نمایید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۹۱۲۸ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۹۹۷ هزار و ۴۵ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۱۰۶۰ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۵۱ هزار و ۷۲ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۶۲۴۷ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۹۷۳ هزار و ۹۱۴ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۱۷۷۸۹ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۵۸ هزار و ۵۶۸ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۲۶۰۴۱ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۸۳ هزار و ۴۱۹ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۶۵۲۵ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۹۶ هزار و ۱۲۷ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۳۰۴ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۶۴ هزار و ۲۲۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ در نهایت با کاهش ۶۲۸۰۶ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۱۴۵ هزار و ۴۰۵ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۵۸۰۳ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۳۱۸ هزار و ۵۰۸ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۳۳۳ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۴۸۰ هزار و ۶۷۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۲۳۶۳ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۳۲۶ هزار و ۴۹۶ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ در نهایت با افزایش ۱۴۲۱۹ واحدی بر روی کانال دو میلیون و ۲۸۹ هزار و ۲۸۶ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ را بخوانید.
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۱۳۱۱ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۷۸۲ هزار و ۹۴۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ را بخوانید.
شاخص کل بورس سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۲۵۰ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۴۲۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ را بخوانید.
شاخص کل بورس سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۲۵۰ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۱۰ هزار و ۴۲۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ را بخوانید.
شاخص کل بورس دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۰۹۶۸ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۰۸ هزار و ۱۷۱ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ را بخوانید.
شاخص کل بورس دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۴۵ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۹۸ هزار و ۶۵۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
شاخص کل بورس دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۴۵ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۹۸ هزار و ۶۵۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.
عضو هیات علمی پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری با تشریح دلایل و راه‌حل‌های برطرف کردن سیلاب در کشور گفت: لازمه جلوگیری از ضرر سیلاب ها همکاری بخش‌های اجرایی کشور درراستای بکارگیری فناوری است.
سرمربی تیم تکواندو نونهالان گفت: قهرمانی در این دوره از مسابقات قهرمانی جهان به دلیل عدم برگزاری رقابت‌ها به خاطر کرونا سخت‌تر از گذشته بود.
هدر زی لیونز، روانشناس، می‌گوید: «انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند و به طور غریزی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. در عین حال، مهم است که یاد بگیریم چگونه زمان تنهایی را در دوره‌های طولانی تحمل کنیم و حتی قدر آن را بدانیم.»
امروز ۳۰ دی ۱۴۰۰ تعدادی از فعالان بازار سرمایه به مجلس رفتند تا با برخی نمایندگان مجلس از جمله رئیس کمیسیون اقتصادی دیدار کنند. این متن توسط نیما میرزایی یکی از فعالان بازار سرمایه که در جلسه امروز حضور داشت نوشته شد.
طبق تحلیل کارشناسان، با توجه به اخبار مثبتی که پیرامون مذاکرات برجام مخابره شده، انتظار می‌رود بازار وضعیت مطلوبی را برای سهامداران رقم بزند. اما آیا مذاکرات نهایتا به نتیجه خواهد رسید؟
شش دلیل عمده عدم واریز سود سهام عدالت برای مشمولان اعلام شد ؛ پس اگر سود سهام عدالت برای شما واریز نشده است مطلب زیر را بخوانید.
در حالی که فرایند واریز سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ از روز شنبه ۲۱ اسفندماه آغاز شده است، برخی از مشمولان این سهام هنوز سود خود را دریافت نکرده‌اند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی‌لوک می‌باشد. سایت مپ