در این مقاله، به معرفی 10 فیلم برتر سال 2022 می‌پردازیم و شما را به سفری در دنیای داستان‌ها و احساسات دعوت می‌کنیم.
اخبار مشابه
در این قسمت می‌توانید اخبار مشابه به این خبر را مشاهده نمایید.
جود بلینگام، ستاره انگلیسی رئال مادرید، حضور در این تیم را باعث پیشرفت قابل توجه بازی‌اش دانست.
با تصمیم مورینیو، دیروز رم بازی دوستانه برابر پارتیزانی را 10 نفره به اتمام رساند که در نوع خود حرکتی جالب بود.
شماره ای که هری کین در تاتنهام می‌پوشید در بایرن مونیخ به تن لروی سانه است و کاپیتان انگلیس احتمالا یک شماره دیگر به تن کند.
پایان دوران حرفه‌ای یکی از بهترین دروازه‌بان‌های تاریخ را می‌توان پایان یک عصر توصیف کرد.
ویلیان، وینگر فولام، از باشگاه الشباب عربستان پیشنهاد دریافت کرده است.
ستاره تیم ملی کشتی آزاد کشورمان پس از مصدومیت چه شرایطی دارد و از چه زمانی می تواند به اردوهای تیم ملی ملحق شود؟
با تساوی برابر دی سی یونایتد، روند بازی های بدون برد اینتر میامی، تیم جدید مسی، به 10 بازی رسید.
تصاویری از خدمت رسانی موکب‌داران مهمونی ده کیلومتری به مردم را در این فیلم مشاهده می‌کنید.
رکورد زمانی حل این چالش 10 ثانیه است. رکورد خود را در قسمت نظرات برایمان بنویسید...
شانزده تیم لیگ برتری حاضر در مسابقات حالا با روشن شدن تکلیف نیمکت‌هایشان با جدیت بیشتری بازار را دنبال خواهند کرد.
نگاه علاقمندان به فوتبال بیش از هر چیزی درگیر چگونگی تقویت تیم‌های محبوب‎‌شان در پنجره تابستانی است.
مرتضی محصص به پیروزی تیم نوجوانان ایران در مصاف با کره جنوبی و صدرنشینی در گروه B جام ملت های نوجوانان آسیا و انتخابی جام جهانی خوشبین است.
پس از معرفی 10 ستاره نقل و انتقالات لیگ بیست و سوم، در این مطلب 10 بازیکن دیگر که شرایط نامشخصی دارند، مورد بررسی قرار گرفته‌اند.
شماره 10 تیم ملی فوتبال قرقیزستان برخلاف جریان مسابقه موفق شد در دقیقه 52 گل اول را به ایران بزند.
چندین بازیکن شاخص فصل گذشته در آستانه عقد قرارداد و رقم زدن یک انتقال پر سر و صدا هستند.
قهرمانی وستهم در لیگ کنفرانس اروپا، دیوید مویس را در سالگرد یکی از تلخ‌ترین روزهای عمرش به خوشحال‌ترین مربی روی زمین تبدیل کرد.
سینمامتروپل با دوازده نامزدی پیشتاز است و اتاقگ گلی با یازده نامزدی، کت چرمی، یادگار جنوب و شماره 10 هرکدام با ده نامزدی، غریب با نه نامزدی، در آغوش درخت با هفت نامزدی و بچه زرنگ با شش نامزدی در صرد قرار گرفتند و رقابت اصلی را برای دریافت جوایز شکل دادند.
سینمامتروپل با دوازده نامزدی پیشتاز است و اتاقگ گلی با یازده نامزدی، کت چرمی، یادگار جنوب و شماره 10 هرکدام با ده نامزدی، غریب با نه نامزدی، در آغوش درخت با هفت نامزدی و بچه زرنگ با شش نامزدی در صرد قرار گرفتند و رقابت اصلی را برای دریافت جوایز شکل دادند.
این انتظار البته متاثر از وعده‌های خود این نهادها بود، کما اینکه یکی از این نهادها در خرداد سال 1401 از تدارک 10 فیلم برای جشنواره فجر چهل و یکم خبر داد و اکنون شنیده می‌شود تنها یک فیلم در این دوره از جشنواره دارد! چگونه ممکن است آن تدارک به این خروجی منتهی شده باشد؟!
دو جوان فلسطینی در درگیری مسلحانه با نظامیان صهیونیست در جنین به ضرب گلوله به شهادت رسیدند و یک جوان دیگر فلسطینی که 10 روز پیش در جنین زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحت به شهادت رسید.
دو جوان جوان فلسطینی در درگیری مسلحانه با نظامیان صهیونیست در جنین به ضرب گلوله به شهادت رسیدند و یک جوان دیگر فلسطینی که 10 روز پیش در جنین زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحت به شهادت رسید.
یک جوان فلسطینی که 10 روز پیش در یورش نظامیان صهیونیست به شهرک الیامون در جنین به شدت زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحت به شهادت رسید.
در بخش فیلم بین المللی، بنیاد فارابی «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی را به عنوان نماینده ایران معرفی کرده بود که این فیلم با وجود دیده شده در برخی جشنواره‌ها، حتی نتوانست به این فهرست پانزده فیلمی راه یابد؛ بنابراین ایران در دوره پیش رو،
او با انتقاد از فضاسازی اشتباهی که درباره میزان درآمد اهالی سینما و همچنین مباحث مالیاتی پیرامون دستمردها مطرح شده است، بیان کرد: واقعیت این است که تنها چند سلبریتی محدود و انگشت شمار شاید وضعیت مالی خوبی داشته باشند و بیش از نود و پنج درصد فعالان صنوف مختلف هنری و سینماگران فاقد فعالیت مستمر شغلی در طول سال هستند و با مصائب بیکاری، فقر، فقدان ثبات اقتصادی و رفاه نسبی دست و پنجه نرم می‌کنند. قوانین مالیاتی نباید به شکلی باشد که معیشت اکثریت قریب به اتفاق سینماگران که درآمد خوبی ندارند را تضعیف کند زیرا آسیب بیشتری به این گروه وارد خواهد شد. پیشنهاد می دهم کمک کنید تا قانون اخذ مالیات از هنرمندان بازنگری و اصلاح شود.
این دوره جشنواره فیلم فجر با نمایش 22 فیلم بلند داستانی، 10 فیلم کوتاه داستانی و 10 فیلم مستند در حالی از فردا آغاز می‌شود که با توجه به غیبت شماری از مدعیان، تردیدهایی نسبت به کیفیت این دوره از جشنواره وجود دارد؛ هرچند انتظار می‌رود از میان چهره‌های تازه وارد سینما شاهد کشف کارگردانان بااستعدادی باشیم که این عرصه صحنه درخشش‌شان باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی‌لوک می‌باشد. سایت مپ