لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، بعد از صعود تیمش به یورو 2024 ادعا کرد که به مدیریت شرایط سخت و دشوار عادت دارد.
اخبار مشابه
در این قسمت می‌توانید اخبار مشابه به این خبر را مشاهده نمایید.
لوچانو اسپالتی، سرمربی سابق ناپولی، احتمال حضورش روی نیمکت یوونتوس با توجه به حضور جونتولی را ساده لوحانه دانست.
لوچانو اسپالتی، مربی ناپولی گفت چیزهای زیادی هست که می‌خواهد به خاطر بسپارد و شاید به همین دلیل یک تتوی دیگر روی دستش بزند.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، تایید کرد که انگیزه تیمش در دیدار امشب مقابل اینتر، شکست دادن تیمی است که به فینال چمپیونزلیگ راه پیدا کرده است.
لوچانو اسپالتی فاش کرد، به ناپولی گفته در تابستان می‌رود، اما «باشگاه باید این را اعلام کند، نه من. من پیشنهاد افزایش دستمزد را رد نکردم، من از سایر باشگاه‌ها پیشنهاد ندارم، همه این‌ها غلط است.»
لوچانو اسپالتی، سرمربی موفق ناپولی، می‌گوید به زودی قراردادش با این تیم را تمدید می‌کند و وکلای او در حال قطعی کردن یک قرارداد دو ساله هستند.
لوچانو اسپالتی در نشست خبری پیش از بازی با اودینزه گفت، این ناپولی قابلیت بردن جامهای بیشتر را دارد.
لوچیانو اسپالتی سعی می‌کند به جنبه‌های مثبت نگاه کند و می‌گوید که تساوی با سالرنیتانا فقط به ناپولی اجازه می‌دهد تا لذت بیشتری از قهرمانی در سری A ببرد.
لوچانو اسپالتی، مربی ناپولی، در آستانه قهرمانی تیمش سعی کرد ازجنجال آفرینی دوری کند و حتی گفت، لازم نیست جواب ساری و آلگری را بدهد.
لوچیانو اسپالتی سرانجام تایید کرد که ناپولی پس از پیروزی مقابل یوونتوس اکنون در آستانه قهرمانی در سری آ قرار گرفته است.
لوچانو اسپالتی، مربی ناپولی، روز شنبه در نشست خبری پیش از دیدار حساس با یووه شرکت نخواهد کرد.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، حضور میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تبریک گفت اما به شدت از داور انتقاد کرد.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، حضور میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تبریک گفت اما به شدت از داور انتقاد کرد.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، حضور میلان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تبریک گفت اما به شدت از داور انتقاد کرد.
عاشقان فوتبال ایتالیا فرصت تماشای یک دیدار زیبا و پرهیجان را خواهند داشت، مسابقه‌ای که با حداکثر گرما و حساسیت برگزار خواهد شد
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، در آستانه بازی تیمش با هلاس ورونا می‌گوید این بازی از جدال با میلان در لیگ قهرمانان هم برای ناپولی مهم‌تر است چرا که آنها را به اسکودتو نزدیک‌تر می‌‌کند.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، تهدید کرد که اگر هواداران این تیم در بازی برگشت برابر میلان از تیم‌شان حمایت نکنند از این تیم جدا شود.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، بعد از شکست مقابل میلان تصمیمات داور بازی را زیر سوال برد.
لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، در آستانه دیدار تیمش با میلان در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان می‌گوید او و بازیکنانش در اوج فوتبال‌شان هستند و فردا تنها برای پیروزی وارد زمین خواهند شد.
امروز مشخص خواهد شد که آیا ویکتور اوسیمن می تواند مقابل میلان، ناپولی را همراهی کند یا خیر.
لوچانیو اسپالتی، سرمربی ناپولی، بعد از پیروزی 2-1 تیمش مقابل لچه بازیکنان ناپولی را ستایش کرد و گفت ناپولی حالا با آرامش برای بازی بزرگ با میلان در چمپیونزلیگ آماده می‌شود.
سرمربی ناپولی با تمجید از عملکرد حریف خود مدعی شد آنها بهترین نسخه فصل خود را به نمایش گذاشتند.
لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، بعد از شکست 4-0 مقابل میلان گفت حالا همه کسانی که می‌گفتند قرعه ناپولی در چمپیونزلیگ ساده است می‌فهمند که میلان قرعه ساده‌ای نیست.
لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، بعد از پیروزی 4-0 تیمش مقابل تورینو به ستایش از اوسیمن که در این بازی دو گل به ثمر رساند پرداخت و او را به اژدهایی دو سر تشبیه کرد.
لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، در واکنش به قرعه تیمش در لیگ قهرمانان و مصاف با میلان گفت تنها بی‌کفایت‌ها به دنبال چیزی به اسم قرعه خوب هستند و میلان مترادف با چمپیونزلیگ است.
لوچانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، پس از صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، به صحبت‌های اخیر پپ گواردیولا واکنش نشان داد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به آی‌لوک می‌باشد. سایت مپ