اجتماعی

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: تلاش می‌شود تا پایان اردیبهشت ماه افزایش مستمری ۲۰ درصدی مددجویان اعمال شود ضمن اینکه ما به التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه نیز به آنها پرداخت خواهد شد.

وحید قبادی دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه به زودی جلسه‌ای بین کمیته امداد، سازمان بهزیستی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و معاونت رفاهی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این جلسه قرار است در ارتباط نحوه پرداخت افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان تصمیم‌گیری شود.

وی افزود: طبق اعلام دولت از ابتدای سال 98 باید مستمری مددجویان 20 درصد افزایش یابد که در همین زمینه قرار است منابع آن از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با برگزاری جلسه اشاره شده آیین‌نامه و شیوه‌نامه پرداخت این افزایش از محل هدفمندی یارانه‌ها تامین خواهد شد.

قبادی دانا گفت: تلاش می‌شود تا پایان اردیبهشت ماه افزایش مستمری 20 درصدی مددجویان اعمال شود ضمن اینکه ما به التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه نیز به آنها پرداخت خواهد شد.

وی گفت: در صورتی که افزایش مستمری تا پایان اردیبهشت ماه رقم نخورد این اتفاق در ماه‌های بعدی انجام خواهد شد.

بهزیستی لرستان: ثبت بیش از 7 هزار خانوار سیل‌زده/ دسترسی کامل به روستاها نداریمصدور مجوز مهدهای کودک قانونی به سازمان بهزیستی واگذار شدکمک 13 میلیارد تومانی خیرین به بهزیستی برای امدادرسانی به سیل‌زدگان
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

طرح ساماندهی صنعت خودرو تا به‌حال دو مرتبه توسط شورای نگهبان به‌دلیل ایرادات قانونی و مخالفت با شرع، رد شده و مجمع تشخیص هم برخی مواد این طرح را مغایر با سیاست‌های کلی نظام اعلام کرده است؛ منتقدان درباره اشکالات این طرح چه می‌گویند؟

تسنیم |

جمعی از تشکل‌های عدالتخواه دانشجویی، مصوبۀ «حذف تنوع مدارس» را ناقض عدالت آموزشی، عامل تنزل کیفی خدمات آموزشی مدارس دولتی و مسیری در راستای خصوصی‌سازی آموزش و مغایر اصل ۷۵ قانون اساسی دانستند.

تسنیم |

سخنگوی قوه قضائیه گفت که فقط در دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی و آن هم صرفاً در ۹۱ فقره پرونده، در مقام اجرای حکم، قریب به ۷ هزار میلیارد تومان وجه نقد به خزانه دولت و بانک‌ها بازگشته است.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.