سیاسی

رییس دادگاه عالی انتظامی قضات گفت: رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات هیات مدیره کانون وکلای مرکز قانونی بوده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسینعلی نیری در جمع خبرنگاران درباره رد صلاحیت ۶ نفر از کاندیداهای انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز که قبلا تایید صلاحیت شده بودند، گفت: شاید موضوع جدیدی بوده و گاهی اوقات مدارک جدیدی می آید که علیه شان است.  از همین لحاظ بررسی می شود و این اتفاق هم قانونی بوده است.

وی درباره رفتار قاضی با متهمان و وکلا، گفت: اگر قاضی بد برخورد کرد یا  خدایی نکرده شئونات را رعایت نکرد به آن رسیدگی می‌شود ولی باید شکایتی صورت گیرد.

وی درباره  دستورالعمل رئیس قوه قضائیه در بحث کرامت انسانی، گفت: خوب است ولی امکان دارد انسان گاهی اوقات خطایی کند.
انتهای پیام

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

​رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با بیان اینکه رسیدن به مرجعیت علمی به معنای دستیابی به اوج قله‌های علمی است، گفت: تلاش می کنیم سازمان پزشکی قانونی کشور را به ممتازترین جایگاه علمی در سطح منطقه برسانیم.

ایسنا |

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت وگو با یک رسانه عربی گفت که ملت ایران همیشه تهدید را به فرصت تبدیل کرده است و بی شک درسی فراموش نشدنی به دشمن خواهد داد.

ایسنا |

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم گرامیداشتی روز پنها گفت: با همکاری جوانان متخصص و مومن شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگرد های ایران( پنها) ۳۳ فروند بالگرد هوانیروز که سالها زمین گیر شده بودند بهینه سازی، اورهال و به چرخه ناوگان بالگردی هوانیروز پیوستند .

ایسنا |

یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید با تاکید بر این که در کشور ما شفافیت و پاسخگویی مشکل دارد، گفت: همه نهادها اعم از دولت، مجلس و شورای نگهبان باید به مردم پاسخگو باشند.

ایسنا |

صالحی گفت: سازمان انرژی اتمی ، ۷۸ درصد از سرزمین ایران را پوشش هوایی داده است تا هم‌زمان با اکتشاف اورانیوم ، معادن دیگر مانند آهن ، مس و عناصر نادر خاکی را نیز کشف کند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.