ورزشی

در جریان داربی مادرید میلیتائو و مارسلو به مسخره کردن سرمربی اتلتیکو مشغول بودند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته بیست و دوم لالیگا با یک گل اتلتیکومادرید را شکست داد. دو روز پس از داربی مادرید دوربین‌های شبکه مویستار نشان دادند که دیگو پابلو سیمئونه در چه شرایطی این بازی را در سانتیاگو برنابئو سپری می‌کند. سرمربی اتلتیکو مادرید خیلی جدی و پرهیجان بازی را دنبال می‌کرد که این موضوع برخی از بازیکنان رئال مادرید را شگفت زده کرد.

میلیتائو و مارسلو، دو بازیکن سفیدپوشان نمی‌توانستند جلوی خنده خود را به خاطر حرکات سیمئونه بگیرند. آن‌ها بیش از آن که بازی را دنبال کنند توجه‌شان را به سرمربی آرژانتینی معطوف کرده بودند.

در یک لحظه میلیتائو که توپ در دستانش بود با خنده به مارسلو می‌گوید آن را به سیمئونه می‌دهم تا به زمین برود. حتی آرئولا که در کنار بازیکنان برزیلی نشسته بود خود را وارد این جریان کرد.

به گزارش ایسنا، در ویدئو منتشر شده توسط مویستار کاملا مشخص است بازیکنان برزیلی رئال مادرید در حال تمسخر سرمربی آرژانتینی اتلتیکو هستند و در برخی از لحظات ادای او را در می‌آورند.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

انتهای پیام

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

با موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، یازده بازیکن و مربی خارجی برای مذاکره و بستن قرارداد با تیم های لیگی فوتبال وارد ایران می شوند.

ایسنا |

<span class="src">ایسنا/گیلان </span>دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت: فدراسیون جهانی در پی حواشی پیش آمده خیلی قاطعانه در کنترل دوپینگ ورود کرده، به منظور کنترل شدید دوپینگ از ۱۹۶ ورزشکاری که سهمیه المپیک را کسب کردند یک ماه قبل از مسابقات المپیک تست دوپینگ می گیریم.

ایسنا |

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس در حال نهایی شدن است و بعد از هماهنگی‌های لازم روز برگزاری مجمع عمومی به طور فوق‌العاده به‌زودی اعلام می‌شود.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.