فرهنگی

<span class="src">ایسنا/سمنان </span>مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: هم‌زمان با فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت این ایام در بقاع شاخص سطح استان سمنان در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای نمایش توانمندی‌ها، دستاوردها و برکات جمهوری اسلامی نظام است.

وی افزود: این اداره کل نیز در راستای بیان بخشی از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به برگزاری ویژه‌برنامه‌هایی با دعوت از سخنرانان در بقاع شاخص اقدام نموده است.

یکی از محوری‌ترین برنامه‌ها برگزاری مراسم باشکوه با عنوان فجر انقلاب در بقاع شاخص با دعوت از مسئولین و آحاد مردم و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در این برنامه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: این برنامه که در یکی از شب‌های دهه مبارکه فجر در بقاع شاخص شهرستان‌ها برگزار می‌گردد، سعی بر تبیین اهداف انقلاب اسلامی، دستاوردهای آن، نقش بی‌بدیل رهبری امت و تشویق به حضور حداکثری در انتخابات دارد.

وی گفت: تلاوت قرآن، پخش سرود ملی، اجرای تواشیح و یا سرود، اجرای مسابقات فرهنگی، اجرای برنامه‌های ویژه کودکان و نوجوانان، سخنرانی و پخش کلیپ از مهم‌ترین بخش‌های این ویژه‌برنامه است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی افزود: مردم مؤمن و ولایتمدار ایران اسلامی در بهمن‌ماه سال 57 به رهبری پیشوای و مراد خویش حضرت امام خمینی، دل ظلمانی طاغوت را شکافتند و زندگی دوباره‌ای در قلوب مردم مؤمن ایران اسلامی جاری و ساری شد و گرامیداشت این اتفاق مهم و این ایام‌الله وظیفه همه ماست.

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

مراسم تشییع پیکر ولی الله شیراندامی هنرمند باسابقه تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو با سخنانی از ایرج راد،رضا بابک،محمد علی حق شناس، مجید رجبی معمار شهرام کرمی همراه شد و در این برنامه بارها گفته شد که قدر هنرمندان را تا زمانی که هستند بدانیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.