اجتماعی

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)، به تشریح برنامه های در نظر گرفته شده جهت برگزاری مراسم دهه مبارک فجر پرداخت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید خال، در خصوص تمهیدات پیش بینی شده برای برگزاری مراسم های ویژه روز ۱۲ بهمن و دهه مبارک فجر در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) توضیحاتی ارائه کرد.

شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) تصریح کرد : مراسم یوم الله دوازدهم بهمن ، ساروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، حضرت امام خمینی(ره) به میهن روز شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۹ صبح در حرم مطهر حضرت امام راحل برگزار می گردد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) ادامه داد: همزمان با ۱۲ بهمن و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن، در همان روز ساعت ۱۱ صبح  جایگاه جلوس بنیانگذار جمهوری اسلامی در گلزار شهدا بهشت زهرا(س) جنب قطعه شهدای هفدهم شهریور و مزار آیت الله طالقانی گلباران می‌شود.

وی افزود: در همین راستا سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) جهت پذیرایی و استقبال از زائرین شهدا و علاقمندان به امام و انقلاب تمهیداتی چون تزئین و گل آرایی جایگاه مراسم یوم الله ۱۲ بهمن در حرم مطهر و سازمان بهشت زهرا(س)، زیباسازی محیطی، تأمین بنرها و هماهنگی لازم در خصوص تبلیغات محیطی، نصب تابلو هاب راهنما به تعداد مورد نیاز، برپایی و برقراری ایستگاه های صلواتی جهت پذیرایی از شهروندان، آماده نمودن محوطه ۷۵۰ هکتاری سازمان بهشت زهرا(س) و حرم مطهر به لحاظ خدمات شهری و فضای سبز، پرواز کبوتران خونین بال به یاد شهدای انقلاب اسلامی و برگزاری نماز جماعت ظهر روز شنبه ۱۲ بهمن ماه در گلزار شهدا از جمله این اقدامات است.

وی اضافه کرد: در این مراسم یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام و سرباز دیرین حضرت امام خمینی(ره) شهید قاسم سلیمانی به صورت ویژه گرامی داشته می شود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)، در ادامه به برگزاری مراسم میهمانی لاله ها در روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ۹۸ ساعت ۱۴ در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و همزمان در گلزارهای شهدای سرار کشور اشاره و تصریح کرد: تمهیدات لازم در این زمینه هم اندیشیده شده است.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

مقامات چین با اعلام آغاز به کار بیمارستان جدید ۱۰۰۰ تختخوابی در شهر ووهان به منظور درمان مبتلایان به کروناویروس اظهار داشتند: تلفات این ویروس جدید به ۳۶۲ تن افزایش یافته است و تاکنون در مجموع بیش از ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر در جهان به آن مبتلا شده‌اند.

ایسنا |

<span class="src">ایسنا/کردستان </span> معاون آموزش جهاددانشگاهی کردستان از اجرای طرح سرباز ماهر در جهاددانشگاهی کردستان خبر داد و گفت: در قالب این طرح ۷۰۰ سرباز وظیفه عمومی استان کردستان تحت آموزش قرار می‌گیرند.

ایسنا |

<span class="src">ایسنا/سیستان و بلوچستان </span>رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر از افتتاح و کلنگ زنی ۸۰ پروژه بهداشتی در جنوب سیستان و بلوچستان به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.

ایسنا |

رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از افتتاح ۵۱۷۳ پروژه عمرانی و خدماتی توسط دهیاری ها در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال جاری در مناطق روستائی کشور خبر داد.

ایسنا |

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی درباره حذفیات کتب درسی بویژه در فارسی اظهار کرد: عبارت حذفیات درست نیست، باید گفت تغییرات و اصلاحات که در جریان تدوین کتب درسی در دوره های گذشته اتفاق افتاده است.

ایسنا |

وزیر بهداشت ضمن تاکید بر اینکه هنوز هیچ موردی از کروناویروس در ایران مشاهده نشده است، درباره اقدامات انجام شده برای بازگرداندن ۷۰ تن از دانشجویان ایرانی ساکن شهر ووهان چین به کشور گفت: به این منظور پروازی مخصوص در اولین ساعات بامداد سه‌شنبه (فردا) به این شهر اعزام می‌شود.

ایسنا |

درسال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ تعداد ۳۸۲ هزار و۱۶۰ دانش آموز در۱۳۵۰مدرسه شاهد و ۲۹ هزار و ۷۹ دانش آموز بزرگسال ایثارگر در۲۹۰ مدرسه ایثارگران بزرگسال مشغول به تحصیل هستند و همچنین ۲۹هزار و ۱۳۲ دانش آموز طرح پراکنده تحت پوشش تحصیلی اداره‌کل امور شاهد وایثارگران هستند.

ایسنا |

مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران گفت: در نظر داریم جهت ارتقای فعالیت‌های فرهنگی مجموعه‌های شهربانو منطبق با مأموریت های اصلی اداره کل امور بانوان و رویکرد جدید مدیریت شهری، امکانات و خدمات مجموعه های مذکور را مورد بازبینی قرار داده و ارتقاء دهیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.