ورزشی

کادر فنی تیم ملی کاراته و ملی‌پوشان پس از برگزاری تمرینات خود راهی سالن افراسیابی شدند و به تماشای رقابت‌های سوپرلیگ کاراته نشستند.

به گزارش ایسنا، هفته دوم سوپرلیگ کاراته ایران در سالن افراسیابی مجموعه ورزشی شیرودی در حال برگزاری است.

کادر فنی تیم ملی و ملی‌پوشان کاراته ایران پس از برگزاری تمرینات صبح پنج‌شنبه در آکادمی ملی المپیک راهی سالن افراسیابی محل برگزاری رقابت‌های لیگ شدند و به تماشای این رقابت‌ها نشستند.

سید شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته ایران به همراه سعید حسنی پور، بهمن عسگری، ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده در سالن رقابت‌های لیگ حضور دارند.

همچنین طباطبایی، رییس فدراسیون کاراته، نامنی، دبیر فدراسیون و سرهنگ خلبان محسن حیدریان، مدیر تربیت بدنی نیروی هوایی ارتش نیز در سالن این رقابت‌ها حاضر شدند.

عسگری، پورشیب و گنج‌زاده سه ملی پوش کاراته ایران عضو تیم دانشگاه آزاد هستند که به دلیل حضور در مسابقات بین المللی و تمرینات تیم ملی در رقابت‌های لیگ به میدان نرفتند.

انتهای پیام

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از وضعیت مالی این تیم گفت: مدیران ابتدا پول بازیکنان را بدهند بعد به فکر جذب بازیکن خارجی باشند.

ایسنا |

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی ارزشمند تیمش برابر تراکتورسازی این برد را به هواداران پرسپولیس در شهرهای سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان تقدیم کرد.

مهرنیوز |

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری تیمش برابر تراکتور با ابراز خرسندی از این پیروزی گفت: این پیروزی را به مردم سیل زده سیستان خصوصا هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.