ورزشی

تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن تصمیم قطعی مبنی بر فروش نیمار را گرفته و می‌خواهد تا قبل از فروش او جایگزینش را به خدمت گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مطبوعات فرانسوی مدعی شدند باشگاه فرانسوی پاری‌سن ژرمن تصمیم خودش مبنی بر فروش نیمار را گرفته است. ستاره برزیلی در این تیم خوشحال نیست و قهرمان لیگ یک فرانسه تصمیم گرفته به جای وقت گذاشتن برای این بازیکن سعی اش را بکند تا امباپه، ستاره جوانش را نگه دارد.

حتی گفته می‌شود لئوناردو، مدیر ورزشی پاریس، جستجو برای پیدا کردن جانشین نیمار را هم آغاز کرده است و می‌خواهد قبل از خروج او بازیکن جدیدش را به خدمت گیرد.

طبق ادعای فرانس فوتبال بازیکنی که بیش از همه نظر تیم فرانسوی را جلب کرده سادیو مانه، ستاره لیورپول است. مانه در دو سال اخیر جزو بهترین‌های دنیای فوتبال بوده و اخیرا هم توانسته در انتخابات بهترین بازیکن فیفا رتبه چهارم را کسب کند.

البته که لیورپول شدیدا قدر این بازیکن را می‌داند و بعید است بشود به راحتی این تیم را متقاعد به فروش ستاره‌اش کرد. مانه در کنار فیرمینیو و صلاح ستاره‌های تیم انگلیسی در سال‌های اخیر بوده‌اند.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

مدافع پرسپولیس درباره ادعای شجاع خلیل‌زاده مبنی بر اینکه در پی پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان، یکی از هم‌تیمی‌های خود در تامین اجاره خانه دچار مشکل شده، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.