ورزشی

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم فوتبال اتلتیکو مادرید و برتری بایرن مونیخ و رئال مادرید در بازی‌های تشریفاتی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب پایانی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بامداد امروز (پنجشنبه) با صعود تیم فوتبال اتلتیکو مادرید و برتری بایرن مونیخ، یوونتوس و رئال مادرید در بازی‌های تشریفاتی به پایان رسید.

در گروه چهارم، اتلتیکو مادرید از ساعت 23:30 چهارشنبه شب در ورزشگاه خانگی‌اش وندامتروپولیتانو با برتری 2 بر صفر خانگی مقابل لوکوموتیو مسکو به‌ عنوان آخرین تیم به مرحله یک هشتم نهایی راه یافت. پس از اینکه تریپیر در دقیقه 3 یک پنالتی اتلتیکو را هدر داد، میزبان به وسیله فیلیکس در دقیقه 17 (از روی نقطه پنالتی) و فیلیپه در دقیقه 54 به گل رسید. در دیگر بازی همزمان این گروه، یوونتوس با گل‌های رونالدو در دقیقه 75 و ایگواین در دقیقه 2+90 مقابل میزبانش، بایرلورکوزن به برتری 2 بر صفر رسید. در جدول گروه چهارم، یوونتوس 16 و اتلتیکوی 10 امتیازی به‌عنوان تیم‌های اول و دوم صعود کردند و لورکوزن 6 امتیازی به لیگ اروپا رسید.

براساس این گزارش، در گروه اول، رئال مادرید از ساعت 23:30 چهارشنبه شب در دیداری تشریفاتی در خانه بروژ به میدان رفت و با نتیجه 3 بر یک پیروز شد. رودریگو در دقیقه 53، وینیسیوس در دقیقه 64 و مودریچ در دقیقه 1+90 برای رئال و واناکن در دقیقه 55 برای بروژ گل زدند. پاری‌سن‌ژرمن هم در دیدار همزمان در زمین خود 5 بر صفر گالاتاسرای را برد. ایکاردی در دقیقه 32، سارابیا در دقیقه 35، نیمار در دقیقه 74، امباپه در دقیقه 63 و کاوانی در دقیقه 84 (از روی نقطه پنالتی) برای میزبان گل زدند. در این گروه پیش از این صعود پاری‌سن‌ژرمن 16 و رئال مادرید 11 امتیازی قطعی شده بود. بروژ 3 امتیازی هم  به لیگ اروپا رسید.

این نتایج در حالی رقم خورد که  در گروه دوم، بایرن مونیخ در مسابقه‌ای تشریفاتی در آلیانتس آره‌نا، 3 بر یک تاتنهام مورینیو را برد. کومان قبل از مصدومیت شدیدش در دقیقه 14، مولر در دقیقه 45 و کوتینیو در دقیقه 64 برای بایرن و سسنیون در دقیقه 20 برای تاتنهام گلزنی کردند. در این گروه المپیاکوس در خانه یک بر صفر ستاره سرخ را برد. در گروه دوم صعود بایرن 18 و تاتنهام 10 امتیازی از پیش قطعی شده بود و المپیاکوس 4 امتیازی نیز به لیگ اروپا رسید.

لیگ قهرمانان اروپا|منچسترسیتی سرگروه شد/ آتالانتا به مرحله حذفی راه یافت
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار داشتیم مسئولان باشگاه به وعده خود عمل کنند و بخشی از قرارداد بازیکنان را پیش از آغاز نیم‌فصل دوم پرداخت کنند.

ایسنا |

دروازه‌بان پرسپولیس می‌گوید بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به دنبال فرصتی بوده که بتواند خود را نشان دهد و در یکی از باشگاه‌های معتبر اروپایی حضور پیدا کند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.