ورزشی

جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان از امضای قرارداد دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با کارگزاران رسمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش در دویست‌‌و‌بیست‌و‌یکمین جلسه شورای معاونان این وزارتخانه گفت: جلسه خوبی با مدیران عامل پرسپولیس و استقلال داشتیم و کارهای عملیاتی و اجرایی دو باشگاه برای ورود به فرابورس به سرعت در حال انجام است.

وی افزود: در جلسه‌ای با محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل پرسپولیس و امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال آخرین وضع عملیاتی و اجرایی واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی را بررسی کردیم و خوشبختانه هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای ورود به فرابورس قراردادهای لازم و قانونی را با کارگزاران امضا کرده‌ند. قطعاً مشاوره‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با کارگزاران رسمی خود روال واگذاری دو باشگاه را سرعت بیشتری می‌‌دهد.

ارائه گزارش تحقیق و تفحص عملکرد 10 ساله پرسپولیس و استقلال در مجلس
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید دوست دارد که همراه با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان صعود کند و در آن بازی با تیم سابقش روبه‌رو شود.

تسنیم |

با اعلام فدراسیون ژیمناستیک ایران، فدراسیون جهانی این رشته با حضور بانوان محجبه کشورمان در مسابقات بین‌المللی آکروباتیک ژیمناستیک موافقت کرده است.

تسنیم |

علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس که هفته گذشته برای اولین بار با پیراهن این تیم در مسابقات لیگ برتر به میدان رفت، از حضور در این تیم ابراز رضایت کرد.

ایسنا |

بانک تجارت در پاسخ به محمدحسین دادگان درباره پیگیری مطالبات معوق این بانک از باشگاه پرسپولیس در سال ۱۳۸۳ تاکید کرد که این تسهیلات با بازپرداخت شش ماهه بوده که با گذشت ۱۵ سال از پرداخت تسهیلات مذکور و برغم پیگیری های مکرر ، بعضا به سبب اعمال نفوذ، هیچ پیشرفتی در روند وصول این بدهی حاصل نشده است.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.