فرهنگی

نخستین نشست هم‌اندیشی طراحان تولیدکنندگان حوزه مد و لباس با حضور سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین نشست هم‌اندیشی سیف جمالی سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با طراحان و تولیدکنندگان صنعت مد و لباس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیف جمالی سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اسماعیلی مسئول واحد تولید و توزیع و ​جمعی از طراحان ​و تولیدکنندگان و فعالان حوزه مد و لباس حضور داشتند.

سرپرست کارگروه ضمن عرض خیرمقدم به حضار ابتدا در خصوص عدم اجرای قوانین موجود در آئین‌نامه از سوی وزارت صمت و سازمان صدا و سیما انتقاداتی داشت و در ادامه بر ارتباط فی مابین طراحان و تولیدکنندگان گفت: شرح وظایف و ماموریت‌های ویژه‌ای برای این هم‌اندیشی اتخاذ شده که امیدواریم به ارتباط لاینقطع تولیدکنندگان و طراحان بی‌انجامد.

در این جلسه حاضران مشکلات و موانع پیش‌رو را مطرح کردند و در انتهای جلسه نیز مقرر شد، ​اسماعیلی دبیر برگزاری این هم اندیشی‌ها به پیگیری این مشکلات پرداخته و گزارشاتی را برای جلسات آینده آماده کنند.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

سی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی امشب با حضور سیدابراهیم رئیسی – رئیس قوه قضاییه – و میهمانان داخلی و خارجی کنفرانس وحدت اسلامی به کار خود پایان داد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.