ورزشی

پیمان فخری: کاروان ورزشی اعزامی ایران به نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی با کسب ۱ طلا،۱نقره و ۱برنز عملکرد رضایت بخشی از خود بجا گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به نخستین دوره بازی‌های جهانی ساحلی قطر گفت: ایران در این بازی‌ها با ۱۷ ورزشکار در چهار رشته شرکت کرد که با توجه به برنز تیمی فوتبال در مجموع ۱۴ مدال کسب شد. در کشتی تنها نماینده کشورمان با اجرای تکنیک‌های ناب کشتی قدرتمندانه با شکست رقبای خود ضمن کسب مدال طلا احترام همه حریفان را بخود برانگیخت و اگر بیش از یک نماینده در کشتی داشتیم می توانست با مدال آوری خود کمک شایانی بکاروان کند.

وی ادامه داد: در کاراته هم فاطمه صادقی نماینده کاتای بانوان کشورمان در میان ۳۲ نماینده از سراسر جهان عملکرد خوبی از خود بنمایش گذاشت و توانست در میان دیگر قدرت‌های جهانی به فینال راه یابد که در فینال هم نتیجه را به حریف رنک اول جهانی باخت و نقره گرفت که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

فخری ادامه داد: اما فوتبال ساحلی هم در این بازیها کار بسیار بزرگی کرد عزیزان فوتبال ساحلی در دور مقدماتی موفق شدند تیمهای اوکراین،سنگال قدرتمند و پاراگوئه قوی را شکست دهند که با توجه به اینکه از هر گروه یک تیم صعود می کرد به دور بعد راه یافتند و در نیمه نهایی با روسیه بسیار قوی مصاف داد و در رده بندی هم با شکست تیم قدرتمند ایتالیا دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند نشان برنز را در میان قدرتهای سنتی این رشته از آن خود کنند تا جمع مدالهای ایران به عدد ۳ برسد تا در میان ۹۷ کشور جهان رتبه نهم را بدست آوریم.

فخری در خاتمه خاطر نشان کرد: از عملکرد کاروان اعزامی راضی هستم بخصوص از حمایت‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم که کمک کردند این کاروان در این رقابتها شرکت کند و پرچم پر افتخار کشورمان در این بازی‌ها به اهتزاز در آید.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

سرمربی تیم ملی گلبال مردان با اشاره به اعزام ۶ گلبالیست به مسابقات قهرمانی آسیا ژاپن گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا گلبال مردان چون تنها به تیم قهرمان سهمیه پارالمپیک توکیو اختصاص پیدا می‌کند، برای کسب سهمیه محکوم به قهرمانی هستیم.

ایسنا |

تنیسور اسپانیایی توانست شکست را با پیروزی مقابل دنیل مدودف عوض کند و مرد شماره شش جهان با پیروزی برابر الکساندر زورف صعودش را به نیمه نهایی تور ATP لندن قطعی کرد.

ایسنا |

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: به دلیل برخی مشکلات از هفته بعد در پیکان‌شهر میزبان هستیم و در مورد انتخابات هم‌ امیدوارم مجمع سالمی را شاهد باشیم.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.