جهان

منابع سوری از وجود اخباری درباره خروج نظامیان آمریکایی از استان حسکه سوریه به سمت عراق خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، منابع سوری از وجود اخباری درباره خروج نظامیان آمریکایی از استان حسکه خبر دادند.

سانا گزارش داد: اخباری مبنی بر اینکه حدود ۵۰ نظامی آمریکایی با خودروها و ادوات خود از استان الحسکه از طریق گذرگاه سیمالکا با عراق خارج شده اند، وجود دارد.

خبرنگار سانا اعلام کرد: ده افسر از نیروهای اشغالگر آمریکایی به همراه تعدادی از کارشناسان خارجی پایگاه غیرقانونی رمیلان را به سوی اراضی عراق از طریق گذرگاه غیرقانونی سیمالکا ترک کرده اند.

این در حالی است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: ما شاید در فرایند خروج از سوریه باشیم؛ اما به هیچ وجه کُردها را رها نکرده‌ایم؛ کسانی که افرادی خاص و جنگجویانی خارق‌العاده هستند.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

رئیس هیات مذاکره کننده مخالفان سوری از دولت سوریه خواست که به تلاش های دست یابی به راهکار سیاسی در سوریه از طریق مذاکراتی که در ژنو برگزار خواهد شد، کمک کند.

ایسنا |

براساس گزارش رسمی که دولت عراق امروز (سه شنبه) پیرامون تظاهرات اخیر در این کشور صادر کرد، هیچ گونه دستوری از سوی مقامات ارشد برای تیراندازی به سوی تظاهرکنندگان صادر نشده است.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.