ورزشی

نبرد حساس تیم‌های زنیت سن‌پترزبورگ و کراسنودار به فهرست بهترین بازی‌های ۱۰ سال اخیر لیگ برتر روسیه راه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه امروز (یکشنبه) با انتشار گزارشی به معرفی بهترین بازی‌های 10 سال اخیر لیگ برتر فوتبال این کشور پرداخت که بازی شب گذشته تیم‌های کراسنودار و زنیت سن‌پترزبورگ نیز در آن جای گرفته است.

تیم زنیت سن‌پترزبورگ شب گذشته با بازی 90 دقیقه‌ای سردار آزمون، مهاجم ایرانی 3 بر 2 تیم کراسنودار را شکست داد تا همچنان در مسیر قهرمانی فصل جاری لیگ برتر روسیه گام بردارد.

روزنامه اسپورت اکسپرس درباره این بازی نوشت: بازی شنبه شب تیم‌های کراسنودار و زنیت سن‌پترزبورگ یکی از درخشان‌ترین بازی‌های فصل جاری لیگ برتر روسیه و حتی 10 سال اخیر بود. سافونوف، دروازه‌بان 20 ساله کراسنودار فقط در نیمه نخست این بازی 5 فرصت گلزنی را که توسط سردار آزمون، آرتم جیوبا و اسمولنیکوف ایجاده سده بود را مهار کرد.

بهترین بازی‌های 10 سال اخیر لیگ برتر فوتبال روسیه از نگاه روزنامه اسپورت اکسپرس شامل (زنیت - اسپارتاک مسکو - سال 2012 )، (اسپارتاک مسکو - زسکا مسکو - سال 2016)، (زنیت - اسپارتاک مسکو - سال 2016)، (اسپارتاک مسکو - لوکوموتیو مسکو - سال 2017)، (زنیت - لوکوموتیو مسکو - سال 2018)، (کراسنودار - زنیت - سال 2019) هستند.

سردار آزمون: نخستین بار بود که چنین دروازه‌بانی را می‌دیدم
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید دوست دارد که همراه با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان صعود کند و در آن بازی با تیم سابقش روبه‌رو شود.

تسنیم |

با اعلام فدراسیون ژیمناستیک ایران، فدراسیون جهانی این رشته با حضور بانوان محجبه کشورمان در مسابقات بین‌المللی آکروباتیک ژیمناستیک موافقت کرده است.

تسنیم |

علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس که هفته گذشته برای اولین بار با پیراهن این تیم در مسابقات لیگ برتر به میدان رفت، از حضور در این تیم ابراز رضایت کرد.

ایسنا |

بانک تجارت در پاسخ به محمدحسین دادگان درباره پیگیری مطالبات معوق این بانک از باشگاه پرسپولیس در سال ۱۳۸۳ تاکید کرد که این تسهیلات با بازپرداخت شش ماهه بوده که با گذشت ۱۵ سال از پرداخت تسهیلات مذکور و برغم پیگیری های مکرر ، بعضا به سبب اعمال نفوذ، هیچ پیشرفتی در روند وصول این بدهی حاصل نشده است.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.