ورزشی

تیم فوتبال تراکتور موفق شد با پیروزی برابر گل‌گهر موقتا به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کند.

به گزارش ایسنا، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی آغاز شد. در این مسابقه تیم‌های تراکتور و گل‌گهر سیرجان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

نیمه اول این مسابقه مطابق انتظار با فشار بازیکنان تراکتور همراه بود اما آن‌ها نتوانستند موقعیت خطرناکی در طول نیمه ایجاد کنند. دفاع منسجم بازیکنان گل‌گهر نیز کار را برای شاگردان دنیزلی سخت‌تر کرد. در نیمه دوم دنیزلی، ویلیام میمبلا و کوین فورچونه، دو بازیکن خارجی خود را به زمین فرستاد تا بلکه موقعیت‌های بیشتری خلق کنند. گل تراکتور در دقیقه ۶۰ روی اشتباه مدافعین گل‌گهر به ثمر رسید؛ در شلوغی محوطه جریمه گل‌گهر زمانی که قصد داشتند توپ را دفع کنند ضربه مدافع با برخورد به هم‌تیمی‌اش وارد دروازه خودی شد.

در دقیقه ۷۴ مسابقه نیز مدافع گل‌گهر بر روی میمبلا در محوطه جریمه خطا کرد اما این ضربه پنالتی را ساسان انصاری برای تراکتور از دست داد.

تراکتور با این پیروزی هشت امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول صعود کرد. نکته جالب توجه این است که شاگردان دنیزلی در این ۴ هفته فقط دو گل زده‌اند و با همین دو گل موفق شده‌ند پرسپولیس و گل‌گهر را شکست بدهند. آن‌ها در دو دیدار دیگر به تساوی صفر بر صفر رضایت داده‌آند تا دروازه‌شان همچنان بسته باقی بماند. گل‌گهر نیز در حال حاضر ۳ امتیازی است و در رده‌های میانی جدول قرار گرفته است.

انتهای پیام

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در اصفهان بر اساس نوع بازی حریف مجبور شدیم مدل بازی‌مان را تغییر دهیم اما خوشبختانه در این شرایط هم بردیم.

«با وجود هیاهویی که تراکتوری‌ها هفته گذشته برای رونمایی از پیراهن جدیدشان به راه انداختند، بازیکنان این تیم دیروز با همان پیراهن سفید قدیمی به میدان رفتند؛ لباسی که اول فصل هم از آن رونمایی کرده و کلی هم به بقیه تیم‌ها فخر فروخته بودند که دیگران نمی‌توانند حتی از منیریه از این لباس‌های مارک آدیداس بخرند.»

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.