ورزشی

بازیکن تیم موناکو درباره دوران کوتاه مدت تیری آنری در تیم موناکو صحبت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، تیری آنری دوران کوتاهی در تیم موناکو داشت. او در مقطعی هدایت موناکو را بر عهده گرفت ولی بعد از ۱۰۴ روز از سمت خود برکنار شد. ۲ برد در ۱۲ بازی و قرار داشتن تیم موناکو در رده ۱۹ جدول باعث شد آنری از سمت خود برکنار و لئوناردو یاردیم جانشین او شود.

الکساندر گولووین، ملی پوش روس تیم موناکو درباره حضور آنری در این تیم گفت: آنری هنوز فکر می‌کرد که بازیکن است و هنوز نقش بازیکن بودن را درون خود نکشته بود و وقتی بازیکنی در تمرین اشتباه می‌کرد و خطایی ایجاد می‌شد، به سرعت استرس او را فرا می‌گرفت و مدام داد می‌زد. او بازیکن بزرگی بود و شاید بازیکنانی که در موناکو هم سطح او بودند رادامل فالکائو و سسک فابرگاس بودند. او می‌خواست وارد زمین شود و یاد بدهد که چطور باید تمرین کنیم. به نظرم مربی در چنین شرایط نباید با استرس برخورد کند چون شرایط را بدتر می‌کند.

حضور یاردیم باعث شد تا این تیم به رده شانزدهم جدول رده بندی صعود کند و در ۱۰ دیدار اخیر خود تنها یک بار شکست خورده است. موناکو در بازی هفته بعدی خود در لیگ فرانسه میهمان تیم پاری سن ژرمن است و در صورت برتری در این دیدار می‌تواند برای یک هفته دیگر مانع قهرمانی پاریسی‌ها شود.

انتهای پیام

ایسنا   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ورزشی

اختلاف سامی الجابر، رئیس هیئت مدیره و محمد بن فیصل، مدیر تیم فوتبال الهلال با نظرهای متفاوت آنها درباره زوران مامیچ، سرمربی کروات این تیم به اوج خود رسیده است.

تسنیم ادامه خبر
ورزشی

رئیس فدراسیون دوومیدانی ابراز امیدواری کرد که تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا بتواند تعداد مدال‌های کسب شده در دوره گذشته را تکرار کند.

تسنیم ادامه خبر
ورزشی

رییس انجمن تیروکمان معلولان از اعزام 10 کماندار معلول به مسابقات جهانی هلند خبر داد و گفت: هرچند همانند کمانداران سالم برای شرکت در جهانی هلند از مسابقات برون مرزی برخوردار نیستیم اما سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را در جهانی هلند داشته باشیم.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

رییس فدراسیون دوومیدانی می گوید که حتماً از ورزشکاران سرشناس و مطرح که ظرفیت کسب مدال دارند در مسابقات قهرمانی آسیا انتظار کسب مدال دارد.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رئیس‌جمهور، به مدیران کل دو استان لرستان و خوزستان دستور داد به سیل‌زدگان ساکن در اماکن ورزشی خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارائه دهند.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

در پایان مراسم قرعه‌کشی مسابقات بوکس قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تایلند، نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند و به این ترتیب سه مشت‌زن ایران فردا (جمعه - ۳۰ فروردین) روی رینگ خواهند رفت.

ایسنا ادامه خبر
ورزشی

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه تیمش پس از پیروزی برابر سایپا از شرایط سخت خارج شده است گفت: از روز شنبه به پرسپولیس فکر می کنیم و مطمئنم دیدار خوبی خواهیم داشت.

مهرنیوز ادامه خبر
آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.