ورزشی

مهاجم شیلیایی شیاطین سرخ به منظور پیوستن به اینتر، منتظر صدور مجوز جدایی‌اش از سوی باشگاه منچستریونایتد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیشنهاد انتقال قرضی الکسیس سانچس به اینتر حالا تنها منتظر تأییده‌ای از سوی باشگاه منچستریونایتد است، چرا که خود این بازیکن و مدیران اینتر به توافق شخصی برای این انتقال رسیده‌اند. سایت شخصی «جان‌لوکا دی‌مارتزیو» گزارش داد اینتر بابت به خدمت گرفتن قرضی سانچس 30 ساله پولی به منچستریونایتد نخواهد پرداخت و تنها بخشی از دستمزد این مهاجم شیلیایی را پرداخت خواهد کرد. گفته می‌شود؛ منچستریونایتد حاضر است بخش زیادی از دستمزد کنونی این مهاجم شیلیایی که 505 هزار پوند در هفته است را بپردازد تا از دست این بازیکن خلاص شود.

توافق سانچس با اینتر

در صورتی که منچستریونایتد با انتقال قرضی سانچس به اینتر موافقت کند، اینتر می‌تواند در پایان فصل 20-2019 در ازای 15 میلیون یورو مهاجم پیشین تیم‌های بارسلونا و آرسنال را به خدمت بگیرد. باشگاه رم هم نسبت به جذب سانچس علاقه‌مند بود اما در نهایت اینتر دست برتر را در این موضوع از آن خود کرد.

این مهاجم شیلیایی که در یک فصل و نیم گذشته در 45 بازی تنها 5 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند، پیش از پیوستن به بارسلونا در سال 2011، به مدت 5 سال عضو تیم اودینزه ایتالیا بود و حالا پس از 8 سال می‌تواند به فوتبال باشگاهی ایتالیا بازگردد.

تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
ایسنا |

پیشکسوت وزنه برداری ایران گفت: از اینکه حافظ قشقایی توانست مدال جهانی بگیرد خیلی خوشحال شدم .من پیش از اعزام او را تشویق کردم و وظیفه ام بود این کار را انجام دهم.

تسنیم |

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی است تیمش در مصاف با صنعت نفت آبادان شایستگی زدن بیش از یک گل را داشته است.

تسنیم |

سرمربی تیم فوتبال سپاهان به انتقاد از شیوه بازی تیم نفت مسجدسلیمان پرداخت و آن را دور از بازی جوانمردانه توصیف کرد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.