ورزشی

هافبک پیشین استقلال گفت با توجه به اختلاف کم امتیاز تیم های بالای جدول، استقلال و سپاهان هنوز گزینه قهرمانی هستند.

سیروی دین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار روز جمعه آبی پوشان برابر سپاهان اصفهان از هفته بیست و پنجم لیگ برتر گرفت. سپاهان تیمی است که از لحاظ مدیریت، امکانات، کادر فنی و بازیکنان شرایط خوبی دارد. سرمربی با تجربه‌ای چون قلعه نویی دارد و هنوز یکی از گزینه‌های قهرمانی در لیگ برتر است.

وی تاکید کرد: بازیکنان این تیم در سطح عالی هستند و بازیکنانشان در هر دیدار بدنبال پیروزی و کسب سه امتیاز هستند.

دین محمدی افزود: استقلال با پیروزی‌ای که در برابر الهلال بدست آورد حالا با شرایط خوب و آمادگی کامل، خود را آماده دیدار برابر سپاهان می‌کند. آبی پوشان که توانستند الهلال را با دو گل شکست داده و قدرت خود را در لیگ قهرمانان به رخ حریف بکشند نمی‌خواهند به سادگی سه امتیاز دیدار برابر سپاهان را از دست بدهند. بنابراین با تمام قوا به مصاف زردپوشان اصفهانی خواهند رفت تا بتوانند با کسب ۳ امتیاز همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

دین محمدی تصریح کرد: با توجه به اختلاف کم سپاهان و استقلال در جدول، هر دو گزینه قهرمانی هستند. بنابراین، این موضوع باعث خواهد شد تا روز جمعه شاهد یک بازی زیبا باشیم. هافبک پیشین استقلال در ادامه افزود: امیدوارم پیروزی برابر سپاهان، بازیکنان را دچار غرور نکرده باشد و آنان با ارائه یک بازی منطقی و دور از احساسات بتوانند سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنند. این روزها خط دفاع استقلال عملکرد بسیار خوبی داشته. خصوصاً پژمان منتظری که در قلب دفاع خوب ظاهر شده و اعتقاد دارم حضور او در این پست در دیدار برابر سپاهان هم می‌تواند یک هماهنگی لازم را به خط دفاع بدهد.

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال قبل از دربی شرایط خوبی داشت اما برابر پرسپولیس و سایپا به یکباره دچار تزلزل شد ولی در برابر الهلال شروع خوبی داشت، ادامه داد: دربی شرایط خاص خود را دارد. تیمی که در آن بازی شکست می‌خورد از لحاظ روحی و روانی دچار افت شدیدی می‌شود و این هنر کادر فنی و مدیریت است که بتواند با یک ریکاوری خوب، بازیکنان را به شرایط ایده آل بازگرداند. متأسفانه استقلال بازی را واگذار کرد و همین مسئله باعث افت روحی این تیم شد و برابر سایپا هم نتیجه خوبی کسب نکرد اما بازیکنان بعد از گذشت چند روز از دربی آن شکست را فراموش کرده و توانستند مقابل الهلال یک بازی خوب را برگزار کرده و به پیروزی برسند.

هافبک پیشین استقلال در پاسخ به اینکه نتیجه دیدار استقلال و سپاهان را چطور پیش بینی می‌کنید گفت: این بازی بسیار حساس است. هر دو تیم قوی هستند و اعتقاد دارم هر تیمی که از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کند برنده این بازی خواهد بود.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی استقلال در پایان فصل امیدوار هستید یا خیر، گفت: ۶ بازی تا پایان فصل باقی مانده و اگر آبی پوشان بتوانند تمام بازی‌های خود را با پیروزی به پایان برسانند و اتفاقات همیشگی در فوتبال رخ دهد مطمئناً آبی پوشان می‌توانند در پایان فصل، جام را بالای سر ببرند اگرچه کار سختی در پیش خواهند داشت.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

فریبرز عسکری با اشاره به حضور سرمربی سابق تیم ملی در اردوی آماده سازی دانشجویان گفت: این اتفاق خوش یمن را به فال نیک گرفته و منتظر سایر پیشکسوتان خواهیم ماند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.