ورزشی

با توجه به لزوم برگزاری همزمان مسابقات در دو هفته پایانی، برنامه دیدارهای معوقه و همچنین برنامه جدید هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به تعویق ۴ دیدار از مسابقات هفته ۲۴ لیگ دسته دوم و لزوم برگزاری همزمان مسابقات در ۲ هفته پایانی برنامه دیدارهای معوقه و همچنین برنامه جدید هفته ۲۵ لیگ دسته دوم از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام شد.

برنامه دیدارها به شرح زیر است:

دیدارهای معوقه هفته ٢٤:
* پنجشنبه پانزدهم فرودین ماه:
اتحاد کامیاران- شهرداری همدان
بعثت کرمانشاه- نفت و گاز گچساران

*جمعه شانزدهم فرودین ماه:
خیبر خرم آباد- نفت امیدیه
پاس همدان- شهدا بابلسر

هفته بیست و پنجم:
* سه شنبه بیست فروردین ماه:
شهرداری بم- فولاد نوین اهواز
مقاومت تهران- ایرانجوان بوشهر
کاسپین قزوین- اتحاد کامیاران
داماش گیلانیان - خوشه طلایی ساوه
سردار بوکان- چوکا تالش
استقلال اهواز- مس نوین کرمان

*پنجشنبه بیست و دوم فرودین ماه:
مس شهر بابک- استقلال
‌رامشیر نیرو زمینی تهران- پاس همدان
نفت و گاز گچساران- شهرداری فومن
بعثت کرمانشاه- شهرداری بندر عباس
پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد

نفت امیدیه- آرمان گهر سیرجان

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

امنیت موزه ملی ورزش که با گردآوری مدال ها، یادبودها و جام‌های بسیاری از اهالی ورزش راه‌اندازی شد، ضریب امنیتی بالایی ندارد و همین امر خطراتی را برای «افتخارات» اهالی ورزش ایجاد کرده است.

مهرنیوز |

محمد باقر یخکشی نماینده وزن ٦١ کیلوگرم در پایان مسابقات جام ساساری ایتالیا، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد اما میزبان مسابقات در زمان توضیح مدال ها از اهدا مدال به وی امتناع کرد.

ایسنا |

آزادکار وزن ۶۱ کیلوگرم ایران پس از کسب مدال طلای جام ساساری ایتالیا، به دلیل این که با تی‌شرت ورزشی بر روی سکوی اهدای مدال حاضر شد، مدال طلای خود را با سهل‌انگاری از دست داد.

ایسنا |

نمایندگان ایران به ۳ مدال طلای بذری، کریمی و زرین‌کمر، یک مدال نقره و ۳ مدال برنز در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام ماتئو پلیکونه شهر ساساری ایتالیا رسیدند و مدال طلای یخکشی نیز به دلیل این که وی با گرمکن ورزشی بر روی سکوی قهرمانی آمد، پس گرفته شد تا او هیچ امتیازی در این رویداد مهم و اثرگذار در رنکینگ کسب نکند!

فدراسیون کشتی ضمن اعتراض نسبت به اقدام مسئولان برگزاری جام ساساری ایتالیا در پس گرفتن مدال طلای محمدباقر یخکشی به علت این که وی با تی‌شرت ورزشی بر روی سکو حاضر شده بود، در عین حال بر برخورد با مسببین این اتفاق عجیب تأکید کرد.

ایسنا |

مدیر عامل اسبق استقلال در خصوص بلیت فروشی در استادیوم ها گفت: شاهد آن هستیم که میزان بلیت فروخته شده با جمعیت ورزشگاه یکی نیست و این موضوع ابهاماتی را به وجود آورده است و برای رفع این ابهامات باید بلیت فروشی در اختیار باشگاه ها قرار گیرد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.