ورزشی

تیم کاراته بانوان کشورمان در ادامه مسابقات کومیته تیمی مسابقات قهرمانی آسیا از سد اردن گذشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز پایانی از شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا، از صبح امروز (یکشنبه) با برگزاری رقابت‌های کومیته تیمی در بخش آقایان و بانوان آغاز شد و تیم کومیته تیمی بانوان در دومین دیدار خود مقابل اردن به برتری 2 بر صفر دست یافت تا حریف چین در دیدار نیمه نهایی شود و برای صعود به فینال تلاش کند.

در این دیدار ابتدا شیما آل سعدی با نتیجه 9 بر یک از سد حریف خود عبور کرد و در ادامه طراوت خاکسار با برتری 8 بر 3 مقابل حریف خود پیروزی شاگردان ستاره موسوی را تثبیت کرد.

تیم کشورمان در دیدار نخست خود نیز با وجود تساوی یک-یک مقابل ازبکستان با توجه به قانون امتیاز شماری به برتری دست یافته بود.

در دیدار مقابل ازبکستان ابتدا طراوت خاکسار مقابل حریف خود به تساوی یک-یک رسید. در ادامه زهره برگز 3بر 2 مغلوب حریف خود شد و در دیدار پایانی و سرنوشت‌ساز حمیده عباسعلی با نتیجه 8 بر صفر از سد رقیب خود گذشت تا باعث برتری تیم کشورمان شود.

تیم مردان کشورمان نیز با شکست 3 بر صفر ترکمنستان، 3 بر یک قزاقستان و 3 بر صفر مقابل هند به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند و تا دقایقی دیگر به مصاف ژاپن خواهند رفت.

شانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از روز جمعه 28 تیرماه با شرکت 340 کاراته‌کا از 33 کشور در تاشکند ازبکستان آغاز شده و نمایندگان کشورمان تا پیش از برگزاری رقابت‌های کومیته تیمی موفق به کسب سه مدال طلا (ذبیح‌الله پورشیب، طراوت خاکسار و حمیده عباسعلی)، 2 نقره (رزیتا علیپور وکاتای تیمی بانوان) و 4 برنز (سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری، فاطمه صادقی و کاتای تیمی مردان) شدند.

کاراته قهرمانی آسیا| پیروزی نزدیک تیم کومیته تیمی بانوان مقابل ازبکستان
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

بازیکنان تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتور پس از دیدار جنجالی و خشن خود به اظهار نظر در مورد اتفاقات و حواشی این بازی پرداختند و هر دو طرف داور را مورد انتقاد قرار دادند.

مهرنیوز |

کاراته کای طلایی ایران گفـت: خدا را شاکرم در یک مسابقه دیگر و یک فینال دیگر توانستم با دست پر میدان را ترک کنم و امیدوارم بتوانم با طلای المپیک دل مردم ایران را شاد کنم.

تسنیم |

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار داشتیم مسئولان باشگاه به وعده خود عمل کنند و بخشی از قرارداد بازیکنان را پیش از آغاز نیم‌فصل دوم پرداخت کنند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.