ورزشی

وحید شمسایی، پیشکسوت فوتسال کشورمان گفت: اگر بازی تدارکاتی برای پس گرفتن رکورد آقای گلی جهان برگزار شود خدا را شکر می‌کنم،‌ اما اگر این اتفاق نیفتد هم خدا را شکر خواهم کرد.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تمرینات پُرفشار خود برای پس گرفتن عنوان آقای گلی فوتسال جهان از فالکائوی برزیلی اظهار داشت: من تمرین را همیشه دوست دارم و با جدیت تمریناتم را دنبال می‌کنم. الان هم زیر نظر آقای آشتیانی که یکی از مربیان خوب و بادانش ماست،‌ تمریناتم را دنبال می‌کنم. این هم ربطی به بازی‌هایی که قرار است در آن شرکت کنم، ندارد. من ذاتاً ورزش را دوست دارم و همیشه آن را دنبال می‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا بازی تدارکاتی برای حضورش در تیم ملی قطعی شده است یا خیر، گفت: آقایان پرهیزکار، انصاری‌فرد، فدراسیون فوتبال و دیگر دوستان پیگیر این موضوع بوده و با جدیت به دنبال بازی‌های دوستانه هستند. باز هم می‌گویم، اگر این بازی‌ها برگزار شود و رکورد آقای گلی را پس بگیرم، خدا را شکر می‌کنم،‌ اگر هم این اتفاق نیفتد، باز هم خدا را شکر می‌کنم. مردم در این مدت آنقدر به من لطف داشته‌اند که حد ندارد. البته همان‌طور که گفتم آقایان پرهیزکار و انصاری‌فرد شدیداً پیگیر این موضوع هستند.

عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در مورد جلسه این کمیته برای رسیدگی به وضعیت کادر فنی تیم زیر 20 سال تصریح کرد: آخرین جلسه کمیه فنی درباره فوتبال ساحلی برگزار شد و برنامه‌های این رشته مورد بررسی قرار گرفت. جلسه قبل از آن به تیم زیر 20 سال تعلق داشت و حمید شاندیزی و کادرفنی تیم زیر 20 سال تمام صحبت‌های خود را انجام دادند. قرار است تصمیم نهایی هم در این خصوص در جلسه بعد کمیته فنی گرفته شود.

پرهیزگار: 2 دیدار تدارکاتی برای بازگرداندن آقای گلی جهان به شمسایی برگزار می‌کنیم
تسنیم   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
مهرنیوز |

خبرنگار روزنامه ریاض عربستان مدعی شد مسئولان باشگاه الاهلی فقط یک بازی دیگر به برانکو ایوانکوویچ فرصت داده‌اند و در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، این مربی هفته سوم لیگ عربستان را نمی‌بیند!

تسنیم |

قاسم زاغی‌نژاد، مربی تیم فوتبال سپاهان گفت که این تیم، بازیکنانی به جز کی‌روش استنلی در اختیار دارد که می‌توانند جای مهاجم برزیلی را پر کنند.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.