ورزشی

سرمربی تیم فوتبال جوانان استقلال می‌گوید دربی در هر رده‌ای جذاب است و پیروزی در این بازی همیشه و در همه حال لذت خاص خودش را دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی شکوری سرمربی تیم جوانان استقلال در اولین گام موفق شد در دربی به پیروزی برسد.

وی در این خصوص اظهار داشت: پیروزی ما برای بازیکنان از نظر معنوی ارزشی زیادی داشت. زمان کمی داشتیم و بیشتر تلاش کردیم روحی و روانی با تیم کار کنیم و بیشتر آموزش های ما ذهنی بود.

سرمربی تیم جوانان استقلال افزود: بازیکنان ما باهوش و با غیرت هستند و توانستند ۳۰-۴۰ درصد خواسته های ما را انجام دهند اما مزد تلاش خود را گرفتند.

شکوری خاطرنشان ساخت: بعد از ۱۰ نفره شدن روی ما فشار آمد اما بازیکنان با غیرت بازی کردند و به آنها گفتم هر کدام باید به اندازه دو نفر در زمین تلاش کنیم.

سرمربی تیم جوانان استقلال در خصوص شروع کار مربی گری با برد دربی بیان کرد: دربی همیشه در همه رده ها مهم است و خوشحالم گام اول را در مربی گری با برد در دربی شروع کردم و این موضوع برای من به یادگار خواهد ماند.

وی افزود: تازه ۱۰ روز است آمدم و طبیعی است که شرایط تیم با ایده آل های من فاصله داشته باشد. زمان داریم و باید با گذشت زمان تاکتیک مد نظر خود را پیاده کنیم. از کادر قبلی تشکر می کنم که تیم را جمع کردند و ما تلاش می کنیم با تمرین مشکلات را حل کنیم. هفته قبل یازده بازیکن داشتیم و یک بر صفر شکست خوردیم و من حضور نداشتم. از این هفته لیگ برای ما شروع شد و تیم ما پتانسیل صعود به رده های بالای جدول دارد.

مهرنیوز   |   آیـــ لـــوکـــــ خواندن خبر در سایت اصلی
تسنیم |

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با برتری مقابل صنعت نفت آبادان، به نتایج درخشان خود در نوزدهمین دوره لیگ برتر ادامه دهد.

آی لوک یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش اخبار وجود ندارد.